X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ثبت آگهی و تبلیغات رایگان کنکور

سه‌شنبه 9 آذر 1395 ساعت 00:01

به اطلاع می رساند سایت ایران کنکور که در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس دروس کنکوری، فروش کتاب و جزوات کنکور، مشاوره و انتخاب رشته کنکور و ... فعالیت دارد، برنامه ویژه ای را برای ثبت آگهی و تبلیغات ویژه به صورت کاملا رایگان ارائه داده است. در قالب این برنامه برای 30 نفر از بین افرادی که در فاصله زمانی 7 آذر 95 تا 13 آذر 95 در سایت ایران کنکور آگهی تدریس دروس کنکوری، مشاوره و انتخاب رشته کنکور، فروش جزوه و کتاب کنکور و یا موارد مشابه ثبت نمایند، آگهی 7 ستاره 6 ماهه به صورت کاملا رایگان درج خواهد شد. مهلت ثبت آگهی در سایت ایران کنکور و در قالب این برنامه ساعت 12 شب روز 13 آذر 95 بوده و آگهی های ویژه روز 14 آذر درج خواهند شد. آگهی های 7 ستاره 6 ماهه فقط برای 30 نفر ثبت می گردد و میزان فعالیت کاربران و تعداد آگهی های ثبت شده توسط هر کاربر یکی از ملاکهای مهم برای انتخاب می باشد. بنابراین با افزایش تعداد آگهی های ثبت شده توسط شما در ایران کنکور، شانس شما برای قرار گرفتن در لیست این 30 نفر افزایش می یابد.

سایت ایران کنکور یکی از بهترین سایتها در زمینه تبلیغات کنکور و آگهی تدریس کنکور است. این وب سایت به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات کنکور فعالیت دارد. با جستجوی عبارتهایی همچون "تدریس کنکور" و "تدریس خصوصی کنکور" در گوگل، سایت ایران کنکور را در صفحه اول نتایج جستجوی آن خواهید یافت.

برای درج اگهی رایگان در زمینه تدریس دروس کنکوری و دبیرستان و دانشگاه، فروش کتاب و جزوات کنکوری، مشاوره کنکور و ... در سایت ایران کنکور بر روی عبارت زیر کلیک نمائید.

 

www.IranKonkur.com

 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.