X
تبلیغات
رایتل

نحوه درج آگهی و تبلیغات موثر اینترنتی برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد

جمعه 17 دی 1395 ساعت 10:18
نحوه درج آگهی و تبلیغات موثر اینترنتی برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر قصد دارید آگهی های موثر ثبت کنید و با استفاده از تبلیغات اینترنتی کالا و خدمات خودتان را به فروش برسانید و کسب و کارتان را رونق ببخشید موارد زیر را در نظر بگیرید.
1- در مرحله اول آگهی و تبلیغات اینترنتی را به عنوان یک راهکار همیشگی و دائمی برای تبلیغات و بازاریابی کالا و خدمات خودتان در نظر بگیرید. باید این نوع تبلیغات را جدی گرفته و برای ان وقت بگذارید. در صورت لزوم باید برای تبلیغات اینترنتی هزینه کنید. در وب سایت (سودایران) درج آگهی رایگان است. البته در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کرده و با پرداخت مبلغ مناسبی بازدهی آن را افزایش دهید. اگر نخواهید برای آگهی و تبلیغات اینترنتی هزینه کنید، حداقل باید برای آن وقت بگذارید. به صورت مداوم برای ثبت اگهی اینترنتی وقت بذارید و هر روز برای یکی از کالاها و یا بخشی از خدمات خودتان تبلیغ کنید.


2- برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی باید یک سایت پربازدید و معتبر را انتخاب کنید. البته سایتهای معتبر آگهی اینترنتی زیادی وجود دارد. توصیه می شود که در همه ی آنها آگهی و تبلیغات خودتان را ثبت نمائید. همانطور که گفته شد باید وقت بذارید و آگهی های متعددی ثبت نمائید. البته نباید اینطور باشد که فقط آگهی تکراری درج کنید. آگهی های خودتان را با هم ترکیب کرده و آگهی های جدیدی بسازید. در سایت (سودایران) هم می توانید آگهی های رایگان خودتان را به صورت نامحدود درج نمائید. برای درج آگهی در سودایران بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.

3- اگر ساکن شهر دیگری غیر از تهران هستید، در عنوان اگهی اسم شهر خودتان را ذکر کنید. مثلا بنویسید "فروش آپارتمان 200 متری در تبریز"
4- مهمترین ویژگی و مزیتهای کالا و خدمات خودتان را در عنوان آگهی ارائه دهید.
5- از عنوانهای خیلی کوتاه مانند "فروش فوری" استفاده نکنید. چون هم از نظر گوگل معنی خاصی ندارد و هم کسی روی آن کلیک نمی کند. مثلا بنویسید: فروش فوری پژو 206 صفر اقساط
6- عنوان آگهی و تبلیغات خودتان را مهیج و ترغیب کننده بنویسید.
7- در عنوان آگهی و متن آگهی از کلمات مثبت استفاده نمائید.

8- در آگهی های خودتان بنویسید که محصولات شما چه مزیتهایی برای مشتریان دارد و چرا باید محصول شما را انتخاب کنند.

9- برای آگهی و تبلیغات خودتان عکسهای مناسبی انتخاب نمائید. 10- آگهی اینترنتی به مرور و در طول زمان جواب می دهد. انتظار نداشته باشید که در مدت یکی دو روز کسب و کار شما متحول شود. اگر مداومت داشته باشید، کم کم نتایج آن مشخص خواهد شد.

10- ثبت تعداد زیاد آگهی با عنوانهای جدید و خلاقانه: اگر می خواهید از تبلیغات اینترنتی و ثبت آگهی در اینترنت نتیجه بگیرید باید برای ثبت تعداد زیاد آگهی وقت بذارید. برای ثبت آگهی در وب سایت (سودایران) بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید. هر روز یک ربع وقت بذارید و یک آگهی جدید درج نمائید. عنوانهای مختلفی را برای هر کدام از آگهی های خودتان انتخاب نموده و متن متفاوتی هم برای هر اگهی بنویسید. می توانید چند اگهی قبلی خودتان را با هم ترکیب نموده و یک آگهی جدید بسازید. برای کالاها و خدمات مختلف خودتان اگهی های مختلف و متفاوت از هم بنویسید. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد، احتمال اینکه با شما تماس گرفته شود و مشتری جذب کنید بیشتر است.

11- نوشتن متن کاملتر برای آگهی های خودتان: برای اگهی های خودتان متن کامل و قانع کننده بنویسید تا با شما تماس بگیرند. بسیاری از کاربران فقط دو یا سه جمله در متن آگهی خودشان ثبت می کنند. اصلا یکی از مزیتهای آگهی اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات این است که می توانید هر چه می خواهید در مورد کالا و خدمات خودتان بنویسید. بنابراین کامل توضیح دهید و مزایای کالا و خدمات خودتان را به نسبت موارد مشابه به صورت کامل برای بازدید کنندگان تشریح کنید. در متن اگهی اطلاعات تماس خودتان را هم به صورت کامل ارائه نمائید.


تعداد آگهی هایی که به عنوان مثال در سایت سودایران می توانید درج کنید نامحدود است. یعنی هر تعداد آگهی که بخواهید می توانید به صورت رایگان درج کنید. ولی بسیاری از کاربران از این امکان به شیوه ی نامناسبی استفاده می کنند. به این شکل که یک آگهی یکسان را 20 بار ثبت می نمایند و فقط عنوان آن را تغییر می دهند. یعنی متن هر 20 آگهی کاملا مشابه است. این کار هیچ فایده ای ندارد. آگهی و تبلیغات تکراری و کپی شده بازدید کننده ای برای شما ایجاد نمی کند. آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند.


تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-افزایش درآمد-تبلیغات رایگان-ثبت آگهی رایگان-نحوه ثبت آگهی موثر-درج آگهی رایگان-تبلیغات موفق-آگهی رایگان موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان-آگهی موثر-سایت معتبر آگهی رایگان-ثبت آگهی رایگان پربازده-آگهی اینترنتی-تبلیغات پربازده-تبلیغ موثر-تبلیغات اینترنتی موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-چگونگی ثبت آگهی رایگان-تبلیغات رایگان موثر-درج آگهی رایگان موثر-آگهی رایگان فروش خودرو-آگهی اینترنتی رایگان-تبلیغات رایگان اینترنتی-سایت تبلیغات رایگان-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-تبلیغ موفق-درج آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-تبلیغ-سایتهای تبلیغاتی رایگان-سایت های معتبر تبلیغات-سایت معتبر تبلیغات رایگان-سایت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان مفید-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات مجانی-سایت آگهی اینترنتی-درج تبلیغات موثر-ثبت آگهی رایگان فروش خودرو-نحوه ثبت آگهی اینترنتی-تبلیغات اینترنتی-ثبت آگهی رایگان موثر-آگهی رایگان پربازده-تبلیغات اینترنتی رایگان-کابل-تبلیغ خوب-


منبع: سودایران

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.