X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

12 نکته مفید برای درج اگهی رایگان پربازده و موثر

یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 13:34

12 نکته مفید برای درج اگهی رایگان پربازده و موثر در این بخش ارائه شده است.

1- در صورتیکه از طریق درج آگهی رایگان اینترنتی قصد دارید مشتر ی جذب نمائید، برای افزایش اطمینان کاربران و جلب اعتماد آنها آدرس و شماره تلفن ثابت خود را در آگهی ثبت نمائید. بسیاری از کاربران به سختی به آگهی های درج شده در اینترنت اعتماد می کنند و این نکته کوچک می تواند به شما در افزایش تعداد مشتریانتان کمک نماید.

2- یکی از نکات موثر در گرفتن بازخورد مناسب از درج آگهی در وب سایتهای درج آگهی رایگان انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای آگهی است. همانطور که می دانید، برای هر آگهی کلمات یا عبارتهای کلیدی ای را می توان انتخاب کرد که به صورت خلاصه نشان دهنده محتوای آگهی خواهند بود. این کلمات کلیدی به کاربر و موتورهای جستجو همچون گوگل کمک می کنند تا به سمت آگهی شما هدایت گردند.

3- علاوه بر موارد گفته شده، در نظر گرفتن موارد دیگر متناسب با نوع آگهی و محصول یا خدماتی که به فروش می رسانید نیز می تواند در درج آگهی موثر نقش مهمی داشته باشد. مثلا در صورتیکه در آگهی ادعا می کنید که شرکت معتبری هستید باید آدرس شرکت، شماره ثبت و مواردی که صحت ادعای شما را نشان دهد ارائه کنید.

4- اگر می خواهید محصولی را به فروش برسانید و یا خدماتی را ارائه نمائید سعی کنید با عناوین و تایتل های مختلف آگهی خود را درج کنید. به این فکز کنید که کاربری که بدنبال محصول یا خدمات شما است با چه عباراتی ممکن است در موتورهای جستجو همچون گوگل محصول یا خدمات مورد نیازش را جستجو نماید. هر عبارتی که به نظرتان می رسد می تواند عنوان یک آگهی جدید باشد و با استفاده از آن یک آگهی جدید رایگان برای خودتان درج کنید.

برای ثبت آگهی رایگان در سایت (سودایران) بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.
5- کلا در فروش محصولات و ارائه خدمات کیفیت بالا و قیمت پایین رمز موفقیت کسب و کار است و این باید در آگهی شما نیز خودش را نشان دهد. بنابراین در صورتی که قبلا در یکی از وب سایتهای درج آگهی رایگان، آگهی ای درج کرده اید و با شما تماسی گرفته نشده است، ممکن است یکی از دلایل آن قیمت گذاری نامناسب بوده باشد. هر چند که ممکن است عوامل دیگری نیز تاثیر داشته باشد.

6- در حالتی که لازم است برای معرفی یک محصول توضیحات زیادی برای آن در آگهی ارائه گردد، تا جایی که می توانید توضیحات مبسوط ارائه دهید، نظر خریداران قبلی را هم می توانید در متن آگهی قرار داده و یا انواع مدلهای آن را معرفی نمائید. ممکن است سوابق قبلی شرکت خود را هم اضافه کنید تا اعتماد خواننده آگهی را بیشتر و بیشتر جلب نمائید. در بعضی از موارد یک آگهی با متن کوتاه هم کفایت می کند و شاید برای بعضی از افراد که وقت زیادی ندارند و یا حوصله خواندن مطالب طولانی را ندارند درج آگهی کوتاه مفیدتر هم باشد. اینکه متن آگهی را کوتاه یا بلند و یا مختصر یا مبسوط انتخاب کنید به خود شما بستگی دارد و در هر دو حالت اگر سایر فاکتورهای درج آگهی رایگان موثر رعایت شده باشد، آگهی شما می تواند پاسخگو و پربازده باشد.-

7- متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند. ضمنا هر چه متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید، کلماتی که مرتبط با کسب و کار و یا کالا و خدمات شماست بیشتر در متن آگهی تکرار شده و این خود باعث می شود کاربران مختلف که با عبارتهای مختلفی در موتورهای جستجوی در جستجوی کالا و خدمات شما هستند به سمت آگهی شما هدایت شوند.

8- به هیچ وجه از کلمات و افعال منفی استفاده نکنید. سعی کنید افعال مثبت را جایگزین افعال منفی کنید. برای مثال ننویسید « این مایه ظرفشویی برای پوست شما مضر نیست»، زیرا احتمال دارد به علت خطای دید طور دیگری خوانده شود. هر کلمه دارای بار معنایی مثبت یا منفی می باشد و شما باید در انتخاب آنها دقت کافی را داشته باشید، بهتر است که تیتر آگهی تبلیغاتی خود را چندین بار بازخوانی کرده و با استفاده از کلمات هم معنی نسخه های گوناگونی از آن تهیه کنید.

برای ثبت آگهی رایگان در سایت (سودایران) بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

9- عنوان (TITLE) آگهی را مناسب متن آن انتخاب کنید. عنوانهای کلی مانند (فروش | فروش فوری | خرید | خریدار و ...) مناسب نیستند. همانطور که مشاهده می‌کنید، عناوین بالا بسیار کلی بوده و آگهی می‌تواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف کلیک کردن روی عنوانی که نمی داند متن آن چیست، نخواهد کرد. عنوان (TITLE) آگهی، برای ایندکس کردن آگهی شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. سعی کنید مهم ترین و با معناترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید. عنوان آگهی شما باید ترغیب کننده و تشویق کننده مخاطبان برای کلیک بر روی آگهی باشد. مهمترین ویژگی محصول و کالا و خدماتتان که بیشترین سود را به مشتری می رساند در عنوان آگهی ارائه کنید.

10- در سایت سودایران تمامی شهرها و استانهای کشور پوشش داده شده است. برای حصول بیشترین بازدهی از ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی شهر و استان مناسب را انتخاب نمائید. مثلا اگر برای آگهی خودتان شهر تهران را انتخاب کنید، تبلیغ شما در دسته بندی آگهی های مرتبط با شهر تهران هم به بازدیدکنندگان ارائه می گردد.

11- انتخاب گروه بندی نامناسب هم اشتباهی است که بسیاری از افراد حین درج آگهی رایگان در اینترنت انجام می دهند. البته تعدادی از افراد (همان هایی که 10 تا 12 آگهی دارند و به صورت دوره ای این اگهی ها را درج می کنند) چون با عجله می خواهند اگهی ثبت کرده و به تعداد زیادی سایت هم می خواهند برسند که آگهیشون رو بذارن، گروه بندی آگهی خودشون رو درست انتخاب نمی کنند. تعدادی دیگر از افراد به اهمیت این قضیه واقف نیستند و به این دلیل گروه بندی درستی برای اگهی های خودشان در نظر نمی گیرند. به هر حال اگر آگهی شما در گروه بندی مناسبی قرار نگیرد، تعداد بازدیدهای آن کم خواهد بود. یا افرادی آگهی شما را خواهند دید که برای بحث دیگری به آن گروه بندی انتخابی شما رجوع کرده اند. بنابراین برای نتیجه گرفتن بهتر سعی کنید حتما از بین گروه بندی متنوعی که در سایت (سودایران) ارائه شده است، برای آگهی و تبلیغات خودتان گروه و زیر گروه مناسبی را انتخاب کنید.

12- در عنوان آگهی خودتان اسم محصول و مزیت و فایده مهم آن را بیاورید. اگر آپارتمان یا ملکی به فروش می رسانید اسم محله یا شهر را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودرویی به فروش می رسانید در عنوان آگهی خودتان نام خودرو و رنگ و مدل آن را بگوئید. اگر محصول یا خدماتی ارائه می کنید، در عنوان آگهی نام محصول یا خدمات خودتان را ارائه کنید. عنوان آگهی باید گویا، روشن، واضح و برانگیزاننده باشد. باید عنوان آگهی را به گونه ای بنویسید تا کاربران را ترغیب کنید بر روی آگهی شما کلیک نمایند. در عنوان آگهی فقط ننویسید "فروش فوری" . عناوینی مشابه این نمی تواند برای تبلیغات مناسب و موثر باشد. باید عنوان آگهی را مناسب انتخاب کنید. یکی از مهمترین نکات در نوشتن یک آگهی موثر همین است.

برای ثبت آگهی رایگان در سایت (سودایران) بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.


عبارتهای کلیدی:کلید-نمایشگاه-دلتا-نایلکس-اپتیما-عکس-لیوان فلزی تبلیغاتی-گرافیست-ثبت برند تجاری-پالس 180-ترانس-آیفون تصویری-سود-خشک کن-ساک دستی آماده تبلیغاتی-فلش-قیمت-ترکی استانبولی-تیبا اقساط-چاقی-قطعات کامپیوتر-کار دانشجویی-مرغداری-اسید کلریدریک-پلاستیک-بازی-فروش رتبه-مداربسته-هدایای تبلیغاتی 96-ابزار دیاگ-دایناکورد-سوزوکی-باتری-تراکت-سند شش دانگ-کارکرده-سفال نقش برجسته-کابل-تعمیرگاه-تناسب اندام-فروش کارتن-ال ای دی جدید-پخش-پیچ سرمته ای-کنکور-مواد غذایی-PANASONIC-ترجمه متون تخصصی-برنامه نویسی-کار-پارکت-اقساط-اجاق گاز-زمین در شمال-برنامه نویس-تعمیر موبایل-سی ان سی-BMW-فروش ویلاشمال-جک-خورشیدی-شرکت رتبه دار پیمانکاری-تعمیرات مانیتور-تابلو-فروش باغ ویلا در شهریار-تهیه غذا در تهران-فروش باغچه-فروش خانه-کامیون-بهداشتی-تعمیر مادربرد-فلاشینگ-گرافیک-دوربین-تابلو برق صنعتی-آذر 94-واردکننده جاکلیدی تبلیغاتی-تعمیرات تبلت-آپاچی 180-کود-نور-باغ ویلاشهریار-ورق-رزین-تبریز-نما-روسیه-بدنسازی-تدریس زبان انگلیسی-ضد لغزش-آی طب-پسته-PVC-عروس-میکس-دیاگ-صنعتی-کامپوزیت-مودم-پرادو-قطعات خودرو-رتبه 5 آب-چمن مصنوعی-لوله پلی اتیلن-پانل-تجهیزات-شیمی-چلنیوم-اخذ رتبه پیمانکاری-جدید-آندوویلا-عطر-الکترونیک-ماشینی-خانه ویلایی-ویلا در نور-نانو-دیوار پوش-وام میلیاردی فوری-مگنت-آنتن-پژو206 اقساط-اجاره ویلا شمال-ابزار-ISO-پیامک-کارت-بیلبورد-آموزش زبان-ماکت-isi-دستگاه برش-شهریار-استپ پله-ویلا همکف-سود پرک-پچ کورد-ساعت رومیزی تبلیغاتی-تور هوایی مشهد ارزان آبان 95-خرید ویلا در شمال-بلوک هبلکس-تجهیزات فروشگاهی-درج آگهی-بازسازی ساختمان-لمینیت-ساندویچ پانل-منزل-زبان--ارزان-تلویزیون شهری-بازارکار-ایزوگام-رتبه آماده پیمانکار-تدریس فیزیک-GRE-مانیتورینگ-چاپ کارت ویزیت-فروش زمین-فروش پژو 206-مردانه-استخدام کارمند-تور مالزی-شرکتهای رتبه دار پیمانکاری-ثبت شرکت در تهران-خیاطی-لیوان سرامیکی سفید-عمده-شهرداری-آب بندی-کف پوش-نصب دوربین مدار بسته-غرفه-شیراز-واحد آپارتمانی-HONDA-سرامیکی-تسهیلات-دوبلکس-مشاوره دریافت وام-فروش فوری آپارتمان-پروپزال-حسابداری نوین-تجهیزات شبکه-آمپرمتر-پارچه-سخت افزار-پرده-کاغذ دیواری-واحد آپارتمان-کامپیوتر-ویزا-مونتاربو-ویلا نور-صنایع-املاک صنعتی-آلاچیق-پلات-هواپیما-میتره-

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.