X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

راهکارهای عالی برای درج آگهی تبلیغاتی مفید و موثر و پربازده

دوشنبه 11 بهمن 1395 ساعت 18:57
راهکارهای عالی برای  درج  آگهی تبلیغاتی مفید و موثر و پربازده در این بخش ارائه شده است. نکات مهم در انتخاب عنوان آگهی تبلیغاتی - 1- تیتر ها دروازه های ورود هستند که باید طوری بیان شوند که ببینده را جذب خود کنند و نگذارند آن ها بی تفاو ت از کنار آگهی تبلیغاتی عبور کنند. بهتر است نام گروه مخاطب آگهی در تیتر گنجانده شود. برا ی مثال، اگر محصول برای کودکان است در تیتر آگهی باید مادران را مخاطب قرار داد.

2- تیتر باید در خواننده ایجاد انگیزه کند و هدف و نتیجه خوشایندی را برای خریدار به دنبال داشته باشد. البته باید توجه داشت که این اهداف نباید دور از انتظار یا اغراق آمیز باشند.

3- کاری کنید که نوشته شما بوی تازگی بدهد، زیرا مشتریان همواره به دنبال محصول جدید و راه های استفاده از یک محصول شناخته شده یا شکل به روز درآمده‌ی یک محصول قدیمی و خوب هستند. استفاده از کلمات قدرتمند تیتر آگهی تبلیغاتی شما را جذاب‌تر می‌کند؛ کلماتی مانند «هیجان انگیز» و «جدید».


4- - تبلیغاتی که نفعی را به مصرف کننده قول ندهد، فروش نمی کند. بیشتر از آنچه که درباره کیفیت و ویژگیهای برتر محصول خودتان توضیح می دهید، در رابطه با نفعی که به مشتری شما می رساند و یا مزایای که برای او دارد حرف بزنید.

5- آگهی های دارای تیتر حاوی یک نفع به طور میانگین چهار برابر بیش از آگهی های فاقد این قول خوانده می شوند. به طور متوسط مردم، عنوان ها و شعارها را پنج برابر متن آگهی مطالعه می کنند.6- برای آگهی یا آگهی های خودتان عکس مناسبی انتخاب کنید. یکی از برتری های که سایت سودایران به نسبت سایر سایتهای درج آگهی رایگان دارد این است که در این وب سایت حتی برای آگهی های رایگان 10 عکس می تواند درج کنید. عکسهایی که خودتان با موبایل یا دروبین گرفته باشید و واقعا عکس محصول یا لوازم فروشی خودتان باشد، تاثیرگذارتر است.

7- توجه کنید که ثبت آگهی در سودایران رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کنید. درست است که به صورت رایگان می توانید تبلیغات درج کنید، ولی اگر می خواهید آگهی شما بازدهی داشته باشد، حداقل برای آن وقت بذارید و برای هر آگهی جدید متن متفاوتی بنویسید. یک راهکار دیگر این است که آگهی های قبلی را با هم ترکیب کرده و آگهی جدیدی بسازید. در هر صورت، از درج آگهی تکراری پرهیز نمائید.


8- آگهی های تکراری = آفت تبلیغات: آگهی کپی نکنید. بارها و بارها این مطلب گفته شده است. آگهی های کپی شده از نظر گوگل اسپم به حساب می آید و برای شما فایده ای نخواهد داشت.

9- هر روز یک آگهی: هر روز 15 دقیقه وقت بذارید و یک آگهی جدید درج نمائید. آگهی های شما به مرور بیشتر و بیشتر شده و تماسهای شما آغاز می گردد.

10- آگهی ویژه درج کنید. در سایت سودایران (همین وب سایت) با پرداخت هزینه مناسبی می توانید آگهی خودتان را ویژه کرده و جایگاه نمایش آن را بالاتر از سایر آگهی ها انتخاب کنید. بازدهی آگهی های ویژه بیشتر بوده و بازدیدکنندگان به ان اطمینان بیشتری می کنند.

تبلغات و بازاریابی برای هر کسب و کاری لازم است. حتی اگر در حال حاضر فروش شما خوب است باز هم تبلیغات به بهتر شدن اوضاع و افزایش فروش شما می تواند کمک شایانی بکند.


  1. در متن اگهی آدرس شرکت و محل کار خودتان را ارائه دهید. این امر به جلب اعتماد مشتری کمک زیادی می کند.

  2. متن اگهی خودتان را شفاف و واضح بنویسید. سعی کنید در متن آگهی اشکال املایی و ... نداشته باشید.

  3. برای آگهی و تبلیغ خودتان عکس خوب و مناسبی انتخاب نمائید. در وب سایت حاضر (سودایران) برای هر آگهی تا 10 عکس می توانید انتخاب نمائید. عکس و توصی به شناخت بهتر خدمات و محصولات شما و جلب اعتماد کاربر کمک زیادی می کند. اگر بتوانید از محصولات خودتان عکس واقعی و اصلی تهیه کنید بسیار موثر تر است. اگر خدماتی ارائه می دهید افراد شرکت خودتان را حین کار می توانید در توصیر نشان دهید. برای افزایش تاثیر و بازدهی آگهی خودتان فرصت درج تصوی را از دست ندهید.

  4.  برای آگهی و تبلیغ خودتان کلمات کلیدی انتخاب نمائید. کلمات کلیدی در ایندکس شدن بهتر اگهی و تبلیغ شما توسط گوگل کمک زیادی می کند. با انتخاب کلمات کلیدی مناسب شانس دیده شدن آگهی خودتان را افزایش خواهید داد. تصور کنید که مشتریان کالا و خدمات شما از چه عبارتهایی در گوگل استفاده می کنند تا کالا و خدمات مورد نظر خودشان که شما هم همان محصولات و خدمات را ارائه می دهید را پیدا کنند. همان عبارتها را به عنوان عبارتهای کلیدی برای آگهی خودتان در نظر بگیرید.  در وب سایت حاضر (سودایران) برای هر آگهی تا 10 کلمه کلیدی می توانید انتخاب کنید.

  5. در صورت تمایل آگهی و تبلیغ خودتان را ویژه کنید. مزایای درج اگهی و تبلیغات ویژه در ادامه ارائه شده است. برای اطلاع از هزینه ثبت آگهی ویزه بعد از ثبت نام در سایت حاضر و ورود به کنترل پنل، بر روی تعرفه ثبت آگهی ویژه در کنترل پنل کلیک نمائید. مزایا آگهی ویژه:

تحقیقات نشان داده است که شرکتها و موسساتی که در دوران رکود هم تبلیغات خودشان را قطع نکردند در دوران بعد از رکود چون در اذهان مردم باقی مانده بودند پیشرفت زیادی کردند.

اگر می خواهید کالا و خدماتتتان را به خوبی به فروش برسانید و برند خودتان را در ذهن اکثریت مردم جا بیندازید به تبلیغات و بازرایابی نیاز دارید.


مطلب دیگری که برای ثبت تبلیغات موثر و پربازده در اینترنت در نظر بگیرید، متن آگهی است. متن آگهی را تا جایی که می توانید کامل بنویسید. در متن آگهی خودتان هر توضیحی که لازم می بینید ارائه کنید. متن آگهی شما باید کامل و جامع قانع کننده باشد. در باره محصول خودتان به صورت کامل توضیح دهید. اگر خدماتی ارائه می کنید، به صورت کامل بنویسید که چه مزیتی برای مشتری دارد. اگر محصولی ارائه می کنید بنویسید که مزایای آن به نسبت محصولهای مشابه چیست. به صورت کلی، متن آگهی شما باید بازتاب کاملی از ویژگیهای برتر محصولات و خدمات شما باشد. بنویسید که محصول و خدمات شما چه نفعی برای مشتری دارد و فقط مشتری را در اولویت توضیحاتتان قرار دهید.


تعداد آگهی هایی که به عنوان مثال در سایت سودایران می توانید درج کنید نامحدود است. یعنی هر تعداد آگهی که بخواهید می توانید به صورت رایگان درج کنید. ولی بسیاری از کاربران از این امکان به شیوه ی نامناسبی استفاده می کنند. به این شکل که یک آگهی یکسان را 20 بار ثبت می نمایند و فقط عنوان آن را تغییر می دهند. یعنی متن هر 20 آگهی کاملا مشابه است. این کار هیچ فایده ای ندارد. آگهی و تبلیغات تکراری و کپی شده بازدید کننده ای برای شما ایجاد نمی کند. آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند.11- درج آگهی های متعدد و متفاوت و خلاقانه: برای ثبت آگهی جدید در هر روز، بیشتر از 15 دقیقه وقت لازم ندارید. کافی است بدون کپی کردن آگهی های قبلی، دوباره از اول با یک جمله بندی متفاوت آگهی خود را بنویسید. می توانید هر روز یکی از محصولات خود را معرفی کنید و یا اگر محصولات متنوعی ندارید و در زمینه خاصی کار می کنید، کار خود را با جملات متفاوت و یا به شکل دیگری توضیح دهید. برای انتخاب عنوان آگهی و متن آن خلاقیت به خرج دهید و هر روز آن را به شکل متفاوتی بنویسید. وقتی تعداد آگهی هایتان افزایش یافت، می توانید چند آگهی را با هم ترکیب کرده و یک آگهی جدید بسازید.

12- ارائه مشخصات کامل در متن آگهی: در متن آگهی مشخصات کامل خودتان و شرکت خودتان از جمله آدرس، شماره تلفن و شماره موبایل، آدرس سایت و وبلاگ، تلگرام و اینستاگرام و ... را ارائه کنید. در اینصورت، کاربر به آگهی شما اعتماد بیشتری می کند.

13- اعتماد سازی در متن آگهی: در متن آگهی به هر شکلی که ممکن است اعتماد سازی کنید. یکی از راهها اعتماد سازی همانطور که در مورد قبلی گفته شد، رائه مشخصات کامل در متن آگهی است. سوابق کاری خودتان را ارائه کنید و مشتریانی که از خدمات شما استفاده کرده و راضی بوده اند را هم در متن آگهی تا جایی که ممکن است معرفی کنید. اگر مشتری به شما اعتماد کند و کالا و خدمات شما برای او مناسب باشد، حتما با شما تماس خواهد گرفت.

14- ارائه قیمت مناسب: در متن اگهی، به نسبت کالا و خدماتی که ارائه می کنید، قیمت مناسبی را هم در نظر بگیرید. اگر قیمت خیلی بالایی ارائه کنید، ممکن است کاربران زیادی آگهی شما را ببینند ولی با شما تماس نگیرند. ممکن است قیمت شما به نسبت کاری که ارائه می کنید بالا نباشد ولی چون کار و خدمات و یا کالای خودتان را خوب توضیح نداده اید قیمت بالا به نظر برسد. بنابراین هم کار خودتان را خوب توضیح دهید و هم به نسبت آن قیمت مناسبی در نظز بگیرید. قیمت خیلی پایین هم شک مشتری را بر می انگیزد و ممکن است باز با شما تماس نگیرد. قیمت باید مناسب و متناسب با کالا و خدمات ارائه شده باشد.

15- اهمیت دادن به آگهی های پربازدید: به مرور که آگهی های خودتان را بررسی می کنید خواهید دید که تعدادی از آگهی های شما بازدید بالایی گرفته است. بررسی کنید که ویژگی منحصر به فرد این آگهی ها چه چیزی بوده است که باعث شده بازدید بالایی بگیرند و در آگهی های بعدی خودتان این ویژگی ها را اعمال کنید. ممکن است عنوان این آگهی های پربازدید را خوب نوشته اید. یا در عنوان آگهی عبارتی را استفاده کرده اید که کاربران متقاضی کالا و خدمات شما آن عبارت را بیشتر جستجو می کنند. به هر حال، از آگهی های پربازدید خودتان ایده بگیرید و آگهی های دیگری به همان سبک بنویسید تا این اگهی های جدید هم بازدید بالایی داشته باشند. البته همانطور که بارها و بارها گفته شده است، از ثبت آگهی تکراری و کپی شده خودداری کنید. چون آگهی های تکراری از نظر گوگل اسپم به حساب می آید.


اگر می خواهید خوب تبلیغ کنید و آگهی بدهید ... اگر می خواهید در تبلیغات و تبلیغات اینترنتی موفق باشید ... اگر در زمینه خودرو و املاک، استخدام و ارتباطات، گوشی و لپ تاپ، تدریس و ... قصد ثبت آگهی رایگان موثر را دارید .... در هر صورت، این مطلب می تواند برای شما مفید و موثر باشد. برای ثبت تبلیغات خوب و موثر عنوان خوبی برای آگهی خودتان بنویسید.

عنوان آگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که کاربران با مشاهده آن متوجه شوند که آگهی شما در چه رابطه ای است. عنوان آگهی شما باید خلاصه ای از متن آگهی باشد. در عنوان آگهی باید مهمترین ویژگی یا ویژگیهای کالا و خدمات خودتان را ارائه کنید. کاربران با مشاهده عنوان آگهی شما باید ترغیب شوند بر روی آگهی شما کلیک کنند. از کلماتی مانند جالب، جذاب، فوری و ... در عنوان آگهی خودتان استفاده کنید ولی فقط به این کلمات اکتفا نکنید. عنوان کالا و خدمات خودتان را هم در عنوان آگهی بیاورید.

اگر کالاها و خدمات متفاوتی دارید برای هر کدام از آنها یک آگهی و تبلیغ ثبت کنید. در هر آگهی یکی از محصولات یا خدمات خودتان را معرفی کنید. در متن آگهی توضیحات کاملی ارائه دهید. اگر یک محصول بیشتر هم ندارید، همان محصول را در آگهی های مختلفی توضیح دهید. آگهی تکراری درج نکنید ولی آگهی های زیادی درج نمائید. هر چه حضور شما در اینترنت و در سایتهای تبلیغاتی مانند همین سایت (سودایران) پر رنگتر باشد و آگهی های بیشتری داشته باشید، احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. در متن آگهی تا جایی که می توانید توضیحات کامل ارائه دهید. از مزایای محصول خودتان و اینکه چه فایده ای برای کاربر دارد و برتری آن به نسبت سایر محصولات مشابه چیست، توضیح دهید.


عبارتهای کلیدی: لوازم آشپزخانه-آتلیه نوزاد کرج-درد-کاشی-بلندگو-ترجمه انگلیسی-206-انجام پروژه-انواع دوربین مداربسته-ساک دستی جودون تبلیغاتی-تعمیر-فروش بیسیم باند مجاز uhf-لباسشویی-پاوربانک تبلیغاتی-پسیو-کنسانتره-بست-ساک دستی گلاسه-قابلمه-استخدام جدید مرداد 94-ثبت شرکت در تهران-رزرواسیون هتل-فروش مغازه رشت-قیمت-آزمایشگاهی-تیبا 2-اخذ دیپلم-مبلمان شهری-بسته بندی-تولیدکننده ساعت تبلیغاتی-لوازم خانگی-سامانه پیام کوتاه-فروش خانه-رتبه های آماده-زیست-تدریس ریاضیات دبیرستان-تهیه طرح توجیهی-هیدرولیک-درمان ریزش مو-اطفاء حریق-فکس-ویلا نوشهر-هتل داریوش-برج-کلینیک دامپزشکی-نساجی-باغ مرکبات-طراحی-ترجمه فوری-مهندسی معکوس-خواب-تعمیر چرخ خیاطی در شمال تهران-ویلا در شمال-تور ترکیه-ویدئو پروژکتور-تین کلاینت-واگذاری شرکت-تخم بلدرچین-ویلا جنگلی-HONDA-قرنیز-مسکن مهر-سنگ سامسونگ-باسکول-آگهی فروش آپارتمان درتهران-چسب-اجاره-لوازم جانبی-وام بانکی-پژو 207-نوت بوک-سیم کارت-اجاره ویلا ساحلی-کتیا-ویلای لوکس-سایت تبلیغات رایگان-رایتل-اسید بوریک-لوگو-بلدرچین-فرش-انجام پایان نامه-اسباب بازی-ورق سینوسی-هوایی-کنوود-استخدام حسابدار-مالزی-رتبه آماده پیمانکاری-تعمیرات هارد دیسک-پایان نامه-نفت-کار در منزل-استاپ پله-مشاوره رایگان-بنر-etabs-تقویم 96-Antenna - MikroTik - Wireless-تزریق پلاستیک-ارت-آپارتمان نوساز در تهران-ریلی-ماشین آلات صنعتی-استخدام جدید تهران-کولر گازی-ارتقاء رتبه-تور اروپا-نقشه کشی-تبلت-اجاره مغازه-فابریک-خرید رتبه-نصب-مونتاربو-مبلمان-دیوار پوش-آکواریوم-پیش ساخته-ترجمه فارسی به انگلیسی-فروش کابل-دستگاه چاپ بنر-طرح سفال-فروش شرکت پیمانکاری-کیف پاسپورتی تبلیغاتی-آگهی های استخدامی جدید-تغییرات شرکت-صفحه کابینت-پرستاری-خرید-فروشگاه میوه-رتبه 5 آب-چوبی-اچ پی-سرویس خواب-کامپیوتر-تعمیر کولر آبی-پوستکن-بلوئر-جک جی 5-باغ ویلا-کلنگی-تبریز-مقاله نویسی ISI-کانتر-پاور-دستگاه تصفیه آب-استخدام بانک-دوربین مدار بسته-تست-نوکیا-لوازم یدکی ماکسیما-قرص لاغری-سلفون-ساک دستی سوزنی تبلیغاتی-چربی سوز-ثبت تغییرات شرکتها-سیستم های صوتی-ویلا گیلان-رتبه 5 تاسیسات-گواهینامه-فوتبال-تور لحظه آخری مشهد-دایناکورد-ثبت شرکت ها-جذب نیرو-پژو 206 اقساط-نصب دوربین مدار بسته-میکس-حسابداری نوین-تعمیر لپ تاپ-ارمنستان-ارسال پیامک انبوه-ارسال،سریع،فروشگاه-ترجمه تخصصی-مدرس شیمی-بانک-مهندس-واردات-آگهی فروش آپارتمان-آجر-کفپوش سه بعدی-کالیبراتور-جوجه کشی-فلکسی-کار پاره وقت دانشجویی 94-تناسب اندام-لوازم یدکی هیوندا-ویلای-وردپرس-استخدام اردیبهشت 95-رزین-استانبول-رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری-لوازم یدکی پاترول-پروژه های ساختمانی-فروش ویلا شهرکی-دستگاه کباب ترکی-تور داخلی-وبسایت-ال ای دی جدید-قیمت دوربین مداربسته-استخدام کارمند-کلید-سمعک-مخلوط کن-خلال کن-پیانو دیجیتال-ماکت-تور مشهد-فروش رک-تهیه غذا شرکتها-نرم افزار مطب-کیا اپتیما-دامپا-جک-استخدام خرداد 95-ریش تراش-استارون-دبی-درج آگهی فروش آپارتمان-کارت بازرگانی-حمل و نقل کالا-اخذ رتبه پیمانکاری-ریاضیات-پلی اتیلن-آپارتمان مسکونی-دیاگ ولوو-هیپنوتیزم-اجاق-استخدام اسفند 93-آجر نسوز-ویلادرشمال-پالس پره ای-اپتیما-ویلا در شهریار-سولار-شرکت رتبه 5-رزرو هتل-پراید 111-زمین سنددار-آموزش زبان انگلیسی-ثبت شرکتها-مزایده-نردبان-دوغ ساز-دوره های آموزشی-تدریس خصوصی شیمی-پارچه-لباس مجلسی-بازرگانی-ویلا دوبلکس-پرشیا اقساط-پوشاک-آپارتمان در کرج-پژو 405 اقساط-تور کیش ارزان95-گیلان-چوب-استخدام فروشنده-آراچوب-فیلتر هوا-تولیدکننده کیف تبلیغاتی-میکسر-حسابداری مالی-تعمیرات مانیتور-همکاری-سروو موتور-انگشتر-کسب و کار اینترنتی-مالی-لیوان کاغذی-سرور-تالار-تجهیزات پزشکی-فروش موتور-آپارتمان لاهیجان-خرید ال ای دی از بانه-قیمت کولر گازی-نقش برجسته-لکسوس-وکیوم-اتصالات-بچینگ پلانت-دوربین دیجیتال-پلاستیک-لیبل پرینتر-نصب و راه اندازی-فروش ورق-شرکت سهامی خاص-آموزش تعمیر-اخذ گرید-قطعات خودرو-کلاس-تنظیم-تعمیر گیربکس اتوماتیک-صنایع رباتیک ایران-تعمیر کولر گازی-پالس 180-کانکس-

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.