X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

بهترین تبلیغات و بازاریابی، درج آگهی رایگان در سایت های معتبر و پربازدید

سه‌شنبه 19 بهمن 1395 ساعت 10:18
در حال حاضر، یکی از بهترین روش های تبلیغات و بازاریابی درج آگهی رایگان در سایت های معتبر و پربازدید است. پتانسیلی که آگهی اینترنتی برای معرفی کسب و کار شما دارد هیچ نوع تبلیغاتی دیگری ندارد. در تبلیغات اینترنتی در عرض چند دقیقه می توانید آگهی و تبلیغات خودتان را بدون پرداخت هیچ هزینه ای ثبت نمائید. تبلیغات اینترنتی پربازده، مفید و موثر است. با ثبت تبلیغات در اینترنت، آگهی شما در کل نقاط کشور قابل مشاهده خواهد بود. تبلیغات اینترنتی گستردگی بسیار زیادی دارد. تبلیغات اینترنتی سریع و به صرفه است و در طول زمان اعتبار آگهی های شما کم نمیشود و بلکه بیشتر و بیشتر هم خواهد شد. برای حصول بشترین بازدهی درج آگهی رایگان در سایت های معتبر و پربازدید مهم است ولی در کنار آن باید قواعد ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی را هم به خوبی رعایت کنید.
عبارتهای کلیدی: سایت آگهی 24، لیست سایت های تبلیغاتی رایگان، سایت تبلیغات رایگان یارنو، سایت تبلیغاتی ایران تجارت، ایستگاه، شیپور، دیوار، بهترین سایت های تبلیغاتی، سودایران، سایت های تبلیغاتی پربازدید، سایت تبلیغات رایگان در اینترنت، سایت تبلیغاتی شیپور 
اگر می خواهید خوب تبلیغ کنید و تبلیغ و اگهی اینترنتی شما موثر و مفید باشد در مرحله اول باید یک سایت پربازدید تبلیغات رایگان (مانند سایت سودایران) را برای ثبت آگهی و تبلیغ خودتان انتخاب کنید. درج آگهی و تبلیغ در سایت پربازدید باعث می شود تا تبلیغات شما را افراد بیشتری مشاهده کرده و اثر گذاری آن بیشتر شود.
بهینه بودن از نظر گوگل: سایت سودایران از نظر گوگل بهینه است. همین الان هم احتمالا شما از طریق گوگل سایت سودایران را پیدا کرده اید. با ثبت آگهی و تبلیغ در این وب سایت، آگهی شما پس از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج آن نمایش داده می شود. اگر عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید و متن آگهی شما هم به اندازه کافی قانع کننده باشد، از آگهی و تبلیغ خودتان نتیجه خوبی خواهید گرفت.
برای آگهی خودتان عنوان و متن خوب و مناسبی انتخاب نمائید. عنوانی برای آگهی خودتان انتخاب کنید که کاربران تشویق شوند بر روی تبلیغ شما کلیک نمایند. در عنوان آگهی خودتان ویژگیهای برتر کالا و خدمات خودتان را بیان کنید. عنوان آگهی شما برای دیده شدن تبلیغ شما کلیدی و مهم است. هر چه عنوان بهتری انتخاب کنید بازدید آگهی شما بیشتر و بیشتر می گردد. کاربران زیادی فقط عنوان آگهی شما را می بینند و اگر عنوان آگهی را خوب انتخاب کرده باشید، بر روی تبلیغ شما کلیک نموده و متن آگهی شما را می خوانند. متن تبلیغ خودتان را هم قانع کننده بنویسید تا بازدید کنندگان آگهی شما متقاعد شوند با شما تماس بگیرند.
اگر عنوان آگهی را خوب ننوشته باشید بر روی آن کلیک نمی کنند و این بیش از 80 درصد بازدید کننده را از دست خواهید داد. نکته بسیار مهم دیگری که در رابطه با آگهی و تبلیغات اینترنتی مهم است و در مورد سایر انواع تبلیغات صادق نمی باشد این است که اگر شما عنوان آگهی خودتان را خوب انتخاب نکنید، گوگل را هم از دست داده اید. در همان مثال فروش خودرو، فرض کنید کاربری در گوگل عبارت "پژو 206 سفید مدل 94" را جستجو کند. حال اگر شما هم دقیقا چنین خودروی برای فروش داشته باشید ولی عنوان آگهی خودتان را همان کلمه "فروش" یا "فروش خودرو" و .... انتخاب کرده باشید، خوب مسلما آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل در اولویت قرار نخواهد گرفت و در نتیجه بازدید زیادی از تبلیغات شما انجام نمی شود. بنابراین تا جایی که ممکن است عنوان آگهی خودتان را دقیق و با جزئیات کافی بنویسید. البته در سایتهای آگهی رایگان و در سایت (سودایران) هم تعداد کاراکترهای عنوان آگهی محدود است. ولی به هر حال تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد عنوان آگهی را کامل بنویسید و توضیحات دقیق تر و کامل تر را در متن آگهی ارائه دهید. برای ثبت آگهی در وب سایت (سودایران) بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

  1. عنوان جذاب و گیرایی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید.

  2. عنوان اگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که کاربر ترغیب شود بر روی آگهی شما کلیک کند.

  3. ویژگیهای برتر و مزیتهای کالا و خدمات خودتان را در عنوان اگهی بیاورید.

  4. اگر در شهری غیر از تهران فعالیت تجاری دارید اسم شهر خودتان را در عنوان اگهی ارائه دهید.

  5. اگر در محله مشخصی از تهران خدمات یا محصولی را ارائه می دهید اسم محله مربوطه را در عنوان آگهی ارائه دهید.

  6. عنوان آگهی شما دروازه ورود به تبلیغ شماست. هرچه عنوان اگهی خودتان را بهتر بنویسید احتما جذب مشتری شما بالاتر است.

  7. متن اگهی خودتان را کامل و جامع و قانع کننده بنویسید.

  8. نظرات مشتریان راضی خودتان را در متن آگهی بیاورید.

هر جای مشهد و استان خراسان رضوی که ساکن هستید، با درج آگهی و تبلیغات رایگان در سایت سودایران کالا و خدمات خودتان را به فروش برسانید. بعد از ثبت آگهی در سایت سودایران اگر وبلاگ یا سایتی دارید ، به آگهی خودتان در سایت سودایران لینک بدهید. به این ترتیب آگهی شما در گوگل در جایگاه بهتری نمایش داده شده و بازدهی آن افزایش می یابد. راهکار دیگری که برای افزایش بازدهی آگهی و تبلیغات شما وجود دارد این است که آگهی خودتان را با پرداخت هزینه مناسبی در سایت سودایران ویژه کنید. آگهی های ویژه در جایگاه بالاتری به نسبت آگهی های رایگان نمایش داده می شوند. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با هزینه ثبت آگهی ویژه در سایت سودایران، در صفحه اصلی همین سایت به بخش تعرفه مراجعه نمائید. اگر می خواهید کسب و کار خودتان را در مشهد رونق ببخشید، تنها به درج یک آگهی در سودایران امتفا نکنید. هر روز 10 تا 15 دقیقه وقت گذاشته و یک آگهی ثبت کنید. به مرور تعداد آگهی های شما افزایش یافته و تماسهای بیشتری با شما گرفته می شود.
تبلیغات در اینترنت برای افزایش درامد و رونق کسب و کار در مشهد، خراسان رضوی و هر جای ایران موثر و مفید است. هر جای ایران که هستید، با درج تبلیغات در اینترنت آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. تبلیغات در اینترنت به نسبت سایر انواع آگهی و تبلیغات بازدهی و تاثیر بیشتری دارد. آگهی و تبلیغ شما در کل مشهد، خراسان رضوی و کل ایران قابل مشاهده است. ثبت آگهی در اینترنت به صرفه و اقتصادی است. ثبت آگهی در سودایران کاملا رایگان است. در صورت تمایل حتی اگر آگهی خودتان را ویژه کنید باز هم به نسبت سایر انواع تبلیغات آگهی شما ارزانتر تمام می شود. ثبت آگهی در اینترنت گسترده است. با درج تبلیغات در اینترنت تبلیغ شما در کل ایران قابل مشاهده خواهد بود.
رونق کسب و کار با ثبت آگهی رایگان در اینترنت به راحتی ممکن است. ثبت آگهی در اینترنت بازدهی بالایی دارد. بسیاری از افراد تنها با درج تبلیغات در اینترنت روزانه مشتریان زیادی را جذب می کنند. شما نیز در هر زمینه ای که فعالیت دارید آگهی خودتان را به صورت رایگان در سایت (سودایران) ثبت نموده و به کسب و کار خودتان رونق بدهید. برای گرفتن بیشترین بازدهی از آگهی رایگان و آگهی اینترنتی تنها به یکی دو آگهی اکتفا نکنید. قبول کنید که در زمینه کار و فعالیت شما هم اکنون هزاران مطلب در اینترنت وجود دارد. اگر می خواهید نتیجه خوبی بگیرید باید هر روز یکی آگهی ثبت کنید تا کم کم در زمینه کار و فعالیت خودتان در اینترنت هم حرفی برای گفتن داشته باشید. خبر خوب اینکه ثبت آگهی در اینترنت و در همین سایت هم کاملا رایگان است. کافی است بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" در بالای همین صفحه کلیک نموده و پس از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی خودتان را ثبت کنید. هر تعداد آگهی که بخواهید می توانید در همین سایت ثبت کنید. محدودیتی برای توضیحاتی که می خواهید بنویسید هم وجود ندارد. عنوان آگهی خودتان را جذاب انتخاب نمائید. سعی کنید عنوان آگهی های خودتان را به گونه ای انتخاب کنید تا کاربران را ترغیب نماید بر روی آگهی شما کلیک کند. بسیاری از افراد عنوان آگهی را به نحوب انتخاب می کنند که هیچ ربطی به متن آگهی آنها ندارد. عنوان آگهی را به نحول انتخاب نمائید که کاربران با اولین نگاه متوجه شوند که آگهی شما در چه زمینه ای است. در عین حال عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید. قول خوشایندی بدهید و یا تفاوتی ایجاد کنید. متن آگهی های رایگان یا ویژه خودتان را هم کامل و قانع کننده بنویسید. در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه نموده و بازدهی آن را افزایش دهید.


از جمله مزیتهای ثبت آگهی اینترنتی رایگان در سودایران به صورت زیر است:

1- بازدید روزانه بالا: سایت سودایران بازدید روزانه بالایی دارد و در حقیقت یکی از پربازدیدترین سایتهای آگهی اینترنتی ایران است. با درج آگهی و تبلیغ در سایت سودایران، آگهی شما در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار می گیرد. اگر می خواهید تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار گیرد و کسب و کار خودتان را به خوبی معرفی کنید، تبلیغ خودتان را در سودایران درج نمائید.

2- بهینه بودن از نظر گوگل: سایت سودایران از نظر گوگل بهینه است. همین الان هم احتمالا شما از طریق گوگل سایت سودایران را پیدا کرده اید. با ثبت آگهی و تبلیغ در این وب سایت، آگهی شما پس از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج آن نمایش داده می شود. اگر عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید و متن آگهی شما هم به اندازه کافی قانع کننده باشد، از آگهی و تبلیغ خودتان نتیجه خوبی خواهید گرفت.

عنوان (TITLE) آگهی را مناسب متن آن انتخاب کنید. عنوانهای کلی مانند (فروش | فروش فوری | خرید | خریدار و ...) مناسب نیستند. همانطور که مشاهده می‌کنید، عناوین بالا بسیار کلی بوده و آگهی می‌تواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف کلیک کردن روی عنوانی که نمی داند متن آن چیست، نخواهد کرد. عنوان (TITLE) آگهی، برای ایندکس کردن آگهی شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. سعی کنید مهم ترین و با معناترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید.

3- ثبت آگهی به صورت رایگان: ثبت آگهی و تبلیغ در سایت سودایران رایگان است. هر تعداد آگهی که مد نظر شما باشد را به صورت رایگان می توانید درج کنید. تنها در صورت تمایل می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهبد.

4- تعداد آگهی نامحدود: همانطور که گفته شد، تعداد آگهی ها و تبلیغاتی که در سایت سودایران می توانید ثبت کنید نامحدود است. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که آگهی تکراری ثبت نکنید.

آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.پراید صبا-خرید ویلا در شمال-قطعات صنعتی-زمین زیباکنار-هولوگرام-کیسه زباله-همایش-پلاتر-فروش محصولات دلتا در اصفهان-قوطی-لوازم یدکی هیوندای-تدریس خصوصی زبان-اداری-کفپوش سه بعدی-سودایران-PANASONIC-ثبت موسسه-پراید 111 اقساطی-ریش تراش-plc-IELTS-ساندویچ-فلکس-کنجد-ورق رنگی فولاد مبارکه-چرم-مشاور آشپزخانه صنعتی-پرستاری-دعوت به همکاری تدریس-موتور سیکلت-بلیط کیش-منبع تغذیه-آموزش مقاله نویسی ISI-فروش ویلا نیم دوبلکس-GRE-توالت فرنگی-پالس200-تلفن-فروش ویلا ساحلی-کولر-سختی سنج-باغ میوه-استخدام دولتی جدید-امپرو-پژو206 قسطی-جنت آباد-آپارتمان فروشی-قیمت جدید لپ تاپ-ارسال sms-تهویه-فیلمبرداری-دستگاه حضور و غیاب-برشکاری-تور پوکت-تهیه غذا ونک-فروش رتبه شرکت-زیست شناسی-رینگ-دیتالاگر دما-خلاقیت-آگهی استخدام بازاریاب-حریق-تورهای داخلی-باغ ویلا سنددار-ویلا اکازیون-اپوکسی-تعمیر پرینتر در تهران-ویلا فروشی-استخدام مدرس زبان-اتریش-روغن کنجد-رول-android-تسمه-سرخ کن-ساک دستی برزنتی تبلیغاتی-اسپرسوساز-تور مالزی-هیوندای النترا-بازیابی اطلاعات هارد-بهینه سازی وب سایت-اتومات-موفقیت-انواع تبلت-اجاره ویلا-ساک دستی-خدمات تایپ-زمین ساحلی-فروش شرکت-یراق آلات کابینت-برج-ترولی-تبلیغات تلگرام-دوربین دیجیتال-شرکت رتبه دار-درب آکاردئونی-iranpimak-پراید-دستگاه های برش روی چوب-چسب-راه آسان برای دیپلم گرفتن-فروش بیسیم کنوود-چاپ dvd-لوازم یدکی ال 90-خوش نقشه-سمینار-طراحی داخلی-کیلومتر-ال90-آمپلی فایر-سواری-سند شش دانگ-اوراق تبلیغاتی-قبول وکالت-صفحات سیمانی-جنگلی-کولر گازی-کاهش وزن-اپارتمان نوساز-خشک کن-قیمت تلویزیون-ورق کامپوزیت-هیوندای آزرا-هیوندای سوناتا قسطی-دو خوابه-مینی کراس-طراحی-گچ-قیمت موبایل دربانه-آنالوگ-طرح ماشین-لانچ-etabs-پژو206 تیپ 2-استخدام بازاریاب 95-آبکاری کروم-گیج-بیلبورد-صادرات-ورق رنگی-آگهی رایگان اینترنتی-مصالح پایه-ارگ-کرمانشاه-استاندارد-نمک صنعتی-موتور پالس 180-تدریس زبان-پریز شبکه-سیم-کلید اتوماتیک-تسمه نقاله-آپارتمان کرج-چرخ گوشت-آب بند-تیرچه استاندارد-تغییرات-کار در منزل-نوجوان-پالس ان اس 200-فروش رک-استخدام پرستار-ساعت مچی-آنالایزر-مشاوره تلفنی-ضبط مکالمات-گرید پیمانکاری-نماشویی-Legrand-خرید مصالح ساختمانی-طرح امکان سنجی-تعمیرات پرینتر-لیوان تبلیغاتی ارزان-رتبه های 5 پیمانکاری-باغ ویلا شیک شهریار-حضور و غیاب-فروش باغ ویلا ملارد-فروش زمین در چالوس-تست کشش-کوماتسو-علائم ترافیکی-خدمات-گرمایشی-فیبر نوری-مانومتر-واردکننده ساعت تبلیغاتی-نایلکس-لوازم یدکی مزدا3-استخدام خرداد 95-موزاییک-کراس-لوازم یدکی پروتون-ساک دستی برزنتی-کمپرسور-ویلا فروشی شمال-تولیدکننده کیف تبلیغاتی-اجاره ویلا گیلان-دوگانه-لینوکس-لوازم یدکی جیلی-تولیدکننده ساعت تبلیغاتی-گرانول-فروش پژو پارس-اره-abaqus-جردن-کارت pvc-طراحی وبسایت-ویندوز-ابزاردقیق-نمونه سازی سریع-تست هوش کودکان وبزرگسالان-ساجاتی-روان کننده-اتوبار در تهران-برج نوری-ISC-نساجی-ژئوفیزیک-درایو-کارتریج-آتلیه نوزاد کرج-موتور-پراید 131 اقساط-اخذ ویزا-تور ارزان مشهد آبان 95-فروش ویلای ساحلی-ام دی اف-لکسوس-مسافرت-پنج لایه-خریدوفروش کارتن-ارسال غذا-خوراک دام-مشعل-تور زمینی مشهد-مهندسی عمران-هوندا ویو-کترینگ-کاشی و سرامیک-تهیه غذا در تهران-خرید شارژ-آگهی های استخدامی-اتوماسیون صنعتی-بتنی-معتبرترین و متنوع ترین سایت-ایسیو-مکانیک-فروش قطعات پرینتر سه بعدی-ضبط مکالمات تلفنی-لیزر-اینورتر-رقص نور-غذاهای شرکتی-آپارتمان مبله-سپهرحمید-لاریکیت-پیام کوتاه-مالیاتی-سکوریت-بایگانی-تعمیر هیوندای-مو-سند ششدانگ-جدیدترین آگهی های استخدامی-مشهد-ساک دستی گلاسه-هوشمند سازی-چاپ سیلک-حسابداری نوین-جوانسازی پوست-نرده-سنگ سامسونگ-انحلال شرکت-تفلون-آپارتمان 3 خواب-ماکت-شرکت های پیمانکاری-سایت آگهی-آموزش طراحی وب سایت-اصفهان-فروش رتبه5-استخدام کارشناس-جکs5-فروش ویلا چمستان-تبلیغات رایگان اینترنتی-منگنز-مونتاژ-جرثقیل سازی-فوتبال-کوره-آموزش MATLAB-اسمارت-وقت سفارت آمریکا-تعمیرات تلویزیون-حسابداری صنعتی-وبلاگ-نمایشگر فضای خارجی-باغ ویلا در ملارد-تقویم-

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.