X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

چگونه تبلیغ رایگان اینترنتی موثر ثبت کنیم؟ +آگهی موثر

دوشنبه 25 بهمن 1395 ساعت 18:36
چگونه تبلیغ رایگان اینترنتی موثر ثبت کنیم؟
برای ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی موثر در قدم اول باید آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید تبلیغاتی همچون سودایران ثبت نمائید.
درج تبلیغات در یک سایت پربازدید آگهی به نتیجه گرفتن سریعتر شما کمک می کند. سایت سودایران در روزهای عادی هفته حدود 15000 بازدید در روز دارد.
در مرحله بعد، آگهی خودتان را در سایتی که از نظر گوگل بهینه است ثبت نمائید. با درج آگهی در سایت سودایران، آگهی شما بعد از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج آن نمایش داده خواهد شد.
نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که از درج آگهی تکراری پرهیز کنید. چون آگهی تکراری توسط گوگل ایندکس نشده و در نتایج آن نمایش داده نخواهد شد.
در آگهی خودتان توضیح کافی ارائه دهید. آگهی شما باید متقاعد کننده و قانع کننده باشد. عکس مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید و کلمات کلیدی مناسبی هم برگزینید.

عنوان آگهی خیلی مهم است. عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید طوری که در کنار آگهی های دیگر که دیده شد بر روی آگهی شما کلیک کنند.

بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


تبلیغات-تبلیغاتی-هدایای تبلیغاتی-خودکار تبلیغاتی-ساک دستی تبلیغاتی-تابلو تبلیغاتی-تابلو روان-لیوان تبلیغاتی-تابلوهای تبلیغاتی-آگهی-چاپ و تبلیغات-تبلیغ-چلنیوم-چاپ-LED-تابلو-تلویزیون شهری-کیف تبلیغاتی-تراکت-لیوان سرامیکی تبلیغاتی-فلش مموری تبلیغاتی-تولیدکننده لیوان تبلیغاتی-ساعت تبلیغاتی-آگهی رایگان-خودکار فلزی تبلیغاتی-طراحی-تبلیغات رایگان-درج آگهی رایگان-هدیه تبلیغاتی-ساک تبلیغاتی-تابلو LED-ماگ-خودکار پلاستیکی تبلیغاتی-سررسید 96-کاتالوگ-خودکار فلزی پرتوک تبلیغاتی-خودکار فلزی ملودی تبلیغاتی-خودکار فلزی یوروپن تبلیغاتی-حروف برجسته-ماگ تبلیغاتی-استند-تولیدکننده خودکار تبلیغاتی-جاکلیدی تبلیغاتی-واردکننده ساک دستی تبلیغاتی-سررسید-واردکننده خودکار تبلیغاتی-تبلیغات اینترنتی-هدایای تبلیغاتی جدید-فلش مموری-کلاه تبلیغاتی-تولیدکننده ساک دستی تبلیغاتی-لیوان-سایت آگهی-سررسید96-ساک دستی-ساک دستی پارچه ای-کارت ویزیت-تابلوسازی-ساک دستی برزنتی تبلیغاتی-تابلو سازی-ساک دستی گلاسه تبلیغاتی-ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی-لیوان پلاستیکی تبلیغاتی-کیف پول تبلیغاتی-کیف پاسپورتی تبلیغاتی-استند تبلیغاتی-لیوان فلزی تبلیغاتی-عکاسی تبلیغاتی-لیوان شیشه ای تبلیغاتی-سایت درج آگهی رایگان-


آگهی و تبلیغ خودتان را خوب بنویسید. آگهی های خودتان را مشروح بنویسید و از ثبت آگهی تکراری خودداری نمائید. توصیه های زیر برای درج آگهی خوب و موثر می تواند مفید باشد:
2-1- عنوان (TITLE) آگهی را مناسب متن آن انتخاب کنید. عنوانهای کلی مانند (فروش | فروش فوری | خرید | خریدار و ...) مناسب نیستند. همانطور که مشاهده می‌کنید، عناوین بالا بسیار کلی بوده و آگهی می‌تواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف کلیک کردن روی عنوانی که نمی داند متن آن چیست، نخواهد کرد.
2-2- متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند.
2-3- آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند.
2-4- برای آگهی و تبلیغ خودتان عکس یا تصویر انتخاب کنید. یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند. تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید. برای فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبیل، کامپیوتر، پوشاک و ... شخصا از آنها عکس دیجیتال تهیه کنید. ارسال عکسهایی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد. در سایت سودایران برای هر آگهی (حتی آگهی های رایگان) می توانید 10 عکس انتخاب کنید.
2-5- برای آگهی خودتان کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنید. کلمات کلیدی به ایندکس شدن بهتر آگهی شما توسط موتورهای جستجو کمک می کند. کلمات کلیدی عبارتهایی هستند که مرتبط با آگهی شما بوده و متقاضیان آگهی شما ممکن است برای پیدا کردن تبلیغ شما در گوگل از این کلمات یا عبارات استفاده کنند. در سایت سودایران برای هر آگهی می توانید 10 کلمه کلیدی انتخاب کنید.

یکی از بهترین راهکارها برای بازاریابی، فروش کالا و خدمات، فروش انواع لوازم نو و دست دوم، رونق کسب و کار و ... ثبت تبلیغات رایگان در اینترنت است. دلایل زیر نشان می دهد که چرا ثبت آگهی و تبلیغات در اینترنت به نسبت انواع راهکارهای دیگر مفیدتر و موثرتر است.

1- تبلیغات در اینترنت گسترده است. به عنوان مثال، اگر شما ساکن تهران هستید، با ثبت تبلیغات در اینترنت کالا و خدمات خودتان را در کل کشور می توانید معرفی کنید. گستردگی تبلیغات اینترنتی را هیچ نوع تبلیغات دیگری ندارد. مثلا فرض کنید که در روزنامه آگهی بدهید و یا تراکت پخش کنید. واضح است که با این نوع تبلیغات فقط می توانید یک منطقه یا در نهایت یک شهر را پوشش دهید.

2- تبلیغات در اینترنت ارزان است. ثبت آگهی و تبلیغات در اینترنت در بسیاری از سایتهای ثبت آگهی رایگان مانند سایت سودایران www.soodiran.com (همین سایت) رایگان است. حتی اگر بخواهید اگهی خودتان را به صورت ویژه ثبت نمائید، باز هم هزینه ای که برای تبلیغات اینترنتی پرداخت می کنید، در مقایسه با هزینه تبلیغات در زونامه ها و مجلات و در مقایسه با هزینه چاپ و پخش تراکت بسیار ناچیز است.

3- تبلیغات در اینترنت 24 ساعته است. تراکت های شما یک روز بر روی دیوار می ماند. تازه اگر شانس بیارید مامور شهرداری 15 دقیقه پس از چسباندن تراکت آنها را از دیوار نکند. تبلیغات روزنامه هم فقط همان روز یا در نهایت تا فردای روزی که آگهی چاپ شده است، اعتبار دارد. ولی، تبلیغات اینترنتی 24 ساعته است. روز و شب برای شما مشتری جذب می کند. در ضمن، هر چه از عمر آگهی بگذرد، نه تنها قدیمی نمی شود، بلکه از نظر گوگل اعتبارش بالاتر می رود. تبلیغات در اینترنت بی نظیر است.

4- تبلیغات در اینترنت پربازده است. به همان دلایلی که قبلا گفته شد (گستردگی و 24 ساعته بودن تبلیغات اینترنتی) تبلیغات در اینترنت پربازده و موثر است. به نسبت هزینه ای که پرداخت می کنید (هر چند که گفته شده تبلیغات اینترنتی می تواند رایگان هم باشد) بازدهی و اثر گذاری آگهی اینترنتی بسیار بالا می باشد.

تبلیغات اینترنتی و تبلیغات در اینترنت یکی از بهترین راهکارها برای جذب مشتری و رونق کسب و کارها است. تبلیغات اینترنتی ویژگیهای منحصر به فردی دارد که واقعا آن را جذاب کرده و از سایر انواع تبلیغات دیگر متمایز می کند.
تبلیغات اینترنتی گستردگی زیادی دارد. مثلا اگر شما ساکن تهران هستید، با ثبت تبلیغات در اینترنت می تواند کالا و خدمات خودتان را در تهران، استان تهران و کل کشور بشناسانید. هیچ نوع تبلیغات دیگری این گستردگی را ندارد.
تبلیغات در اینترنت به لحاظ مکانی محدودیت ندارد و به لحاظ زمانی هم همینطور. آگهی و تبلیغات شما در اینترنت به صورت 24 ساعته در معرض دید متقاضیان کالا و خدمات شما قرار می گیرد. سایر انواع تبلیغات معمولا در زمانهای مشخصی به افراد نشان داده می شود.
افراد برای پیدا کردن کالا و خدمات شما در اینترنت از طریق جستجو در موترهای جستجو مانند گوگل به تبلیغات شما می رسند و چون خودشان متقاضی دیدن تبلیغ شما هستند احتمال اینکه مشتری شما شوند خیلی بالا است.
تبلیغات در اینترنت به نسبت بسیاری از انواع تبلیغات دیگر به صرفه است. در بسیاری از وب سایتهای تبلیغات اینترنتی مانند سودایران درج آگهی و تبلیغ رایگان است. هر تعداد اگهی و تبلیغ که بخواهید می توانید در اینترنت و در سایت سودایران درج کنید.

چگونه تبلیغات موفقی داشته باشیم؟ - اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
1- آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید مانند سودایران (همین سایت) ثبت نمائید. سایت سودایران بازدید بالایی دارد و تا سال 95 حدود 60000 آگهی ثبت شده دارد. درج آگهی در سودایران پربازده و مفید است.
2- عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید که جذاب و گیرا باشد. در عنوان آگهی مهمترین مزیت و ویژگی برتر کالا و خدمات خودتان را بیان کنید تا بر روی آگهی شما کلیک شود.
3- متن آگهی خودتان را کامل و متقاعد کننده بنویسید. تجربه نشان داده است که آگهی های بلند بازدهی بیشتری دارند. از نظر گوگل هم متن های زیر 250 کلمه اسپم به حساب می آید.
4- عکس و تصویر مناسبی برای تبلیغ خودتان انتخاب نمائید. یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند. تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید.
5- حین ثبت آگهی گروه مناسبی برای تبلیغ خودتان انتخاب کنید. این امر باعث می شود که در صفحات مرتبط با آگهی شما تبلیغاتی که ثبت کرده اید نشان داده شود.
6- تنها به یک آگهی اکتفا نکنید. درج آگهی در سودایران رایگان است و تعداد زیادی آگهی می توانید ثبت نمائید. آگهی های متفاوت با متن متفاوت ثبت کنید و احتمال جذب مشتری خودتان را بیشتر کنید.
7- آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و اهمیت آنها را کاهش می دهند.

درج آگهی اینترنتی در وب سایتهای درج آگهی رایگان مانند وب سایت حاضر www.soodiran.com برای افزایش تعداد مشتریان شما می تواند واقعا مفید و تاثیر گذار باشد. در موارد زیر می توانید از آگهی اینترنتی استفاده نمائیدک
1- اگر کسب و کاری دارید و می خواهید آن را رونق دهید.
2- اگر کالا یا خدماتی دارید و می خواهید آن را به فروش برسانید.
3- برای خرید و فروش ماشین، زمین، آپارتمان و ...

مطلب دیگری که برای ثبت تبلیغات موثر و پربازده در اینترنت در نظر بگیرید، متن آگهی است. متن آگهی را تا جایی که می توانید کامل بنویسید. در متن آگهی خودتان هر توضیحی که لازم می بینید ارائه کنید. متن آگهی شما باید کامل و جامع قانع کننده باشد. در باره محصول خودتان به صورت کامل توضیح دهید. اگر خدماتی ارائه می کنید، به صورت کامل بنویسید که چه مزیتی برای مشتری دارد. اگر محصولی ارائه می کنید بنویسید که مزایای آن به نسبت محصولهای مشابه چیست. به صورت کلی، متن آگهی شما باید بازتاب کاملی از ویژگیهای برتر محصولات و خدمات شما باشد. بنویسید که محصول و خدمات شما چه نفعی برای مشتری دارد و فقط مشتری را در اولویت توضیحاتتان قرار دهید.
برای آگهی و تبلیغات خودتان عکس یا عکسهایی انتخاب نمائید. در سایت سودایران برای هر آگهی تا 10 عکس می توانید انتخاب کنید. عکس و تصویر میزان موثر بودن آگهی شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

در این بخش در رابطه با مزایا و فواید آگهی ویژه در سایت سودایران مطالبی ارائه می گردد. همانطور که می دانید، ثبت آگهی و تبلیغات در سایت سودایران (همین سایت) رایگان است. تنها در صورتیکه تمایل داشته باشید با پرداخت مبلغ مناسبی می توانید آگهی خودتان را در این وب سایت ویژه کنید. مزایای درج آگهی ویژه در سایت سودایران به صورت زیر است.
1) آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی وب سایت سودایران و بدون نیاز به «به روز رسانی» نشان داده می شوند.
2) با کلیک بر روی هر آگهی، آگهی های ویژه در سمت چپ و بالای صفحه به کاربر نشان داده خواهد شد. آگهی‌های ویژه در صفحات بیشتری و بصورت کاملا مرتبط با جستجوی کاربران نمایش داده می‌شود و شانس دیده شدن آن بسیار بالاتر خواهد بود.
3) کاربران به آگهی های ویژه بیشتر اعتماد کرده و بازدهی آگهی های ویژه بالاتر است. درج آگهی ویژه به معنای آن است که آگهی دهنده از خدمات و کالای خود اطمینان کافی دارد و برای جلب نظر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی حاضر به پرداخت وجه آگهی خود شده است.
4) در صفحات داخلی سایت نیز، آگهی های ویژه بالاتر از سایر آگهی ها نمایش داده خواهند شد.
توجه: هر چه تعداد ستاره های آگهی ویژه شما بیشتر باشد، موقعیت نمایش آن در صفحه نسبت به سایر آگهی ها بالاتر خواهد بود.


1- انتخاب وب سایت مناسب، بهینه و پربازدید برای ثبت آگهی

2- انتخاب زیر گروه مناسب برای درج آگهی در بین زیر گروههای ارائه شده در وب سایت مورد نظر

3- انتخاب عنوان و تایتل مناسب برای آگهی

4- درج توضیحات کافی در متن آگهی طوری که بازدید کننده را مجاب نماید

5- انتخاب عکس مناسب و مرتبط برای آگهی مورد نظر

6- استفاده از جمله بندی مناسب و درست در متن آگهی

7- مناسب بودن متن آگهی از نظر بلند و کوتاه بودن آن

8- به روز رسانی مرتب آگهی طوری که همواره تاریخی که برای آن نشان داده می شود به روز باشد (در خیلی از وب سایتهای درج آگهی رایگان از جمله سودایران امکان به روز رسانی آگهی از طریق فشار دادن یک کلید وجود دارد طوری که آگهی شما در صدر سایر آگهی ها قرار می گیرد)

9- ارائه قیمت مناسب و منطقی در متن آگهی طوری که با میزان خدمات ارائه شده توسط شما یا ارزش جنس مورد نظر شما همخوانی داشته باشد

10- درج آگهی های متعدد در همان وب سایت آگهی یا وب سایتهای آگهی دیگر

ثبت آگهی به صورت رایگان: ثبت آگهی و تبلیغ در سایت سودایران رایگان است. هر تعداد آگهی که مد نظر شما باشد را به صورت رایگان می توانید درج کنید. تنها در صورت تمایل می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهبد.
4- تعداد آگهی نامحدود: همانطور که گفته شد، تعداد آگهی ها و تبلیغاتی که در سایت سودایران می توانید ثبت کنید نامحدود است. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که آگهی تکراری ثبت نکنید.
آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.
5- ثبت 10 عکس برای هر آگهی: در سایت سودایران برای هر آگهی تا 10 عکس می توانید ثبت کنید. این امکان در کمتر سایت آگهی ای دیده شده است. با ثبت 10 عکس برای هر آگهی به راحتی می توانید محصول خودتان را معرفی نموده و کالا و خدمات خودتان را بشناسانید.
برای آگهی و تبلیغ خودتان عکس یا تصویر انتخاب کنید. یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند. تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید. برای فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبیل، کامپیوتر، پوشاک و ... شخصا از آنها عکس دیجیتال تهیه کنید. ارسال عکسهایی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد.


1- عنوان (TITLE) آگهی را مناسب متن آن انتخاب کنید. عنوانهای کلی مانند (فروش | فروش فوری | خرید | خریدار و ...) مناسب نیستند. همانطور که مشاهده می‌کنید، عناوین بالا بسیار کلی بوده و آگهی می‌تواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف کلیک کردن روی عنوانی که نمی داند متن آن چیست، نخواهد کرد. عنوان (TITLE) آگهی، برای ایندکس کردن آگهی شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. سعی کنید مهم ترین و با معناترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید.

2-متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند. ضمنا هر چه متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید، کلماتی که مرتبط با کسب و کار و یا کالا و خدمات شماست بیشتر در متن آگهی تکرار شده و این خود باعث می شود کاربران مختلف که با عبارتهای مختلفی در موتورهای جستجوی در جستجوی کالا و خدمات شما هستند به سمت آگهی شما هدایت شوند.

3- آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.

4-برای آگهی و تبلیغ خودتان عکس یا تصویر انتخاب کنید. یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند. تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید. برای فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبیل، کامپیوتر، پوشاک و ... شخصا از آنها عکس دیجیتال تهیه کنید. ارسال عکسهایی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد. در سایت سودایران برای هر آگهی (حتی آگهی های رایگان) می توانید 10 عکس انتخاب کنید. این امکان در کمتر سایت آگهی ای دیده شده است.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.