X
تبلیغات
زولا

چگونه تبلیغ موفق و موثری داشته باشیم و آگهی پربازده ثبت نمائیم؟

سه‌شنبه 26 بهمن 1395 ساعت 18:13
چگونه تبلیغ موفق و موثری داشته باشیم و آگهی پربازده ثبت نمائیم؟ در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید با ثبت تبلیغات در اینترنت کسب و کار خودتان را رونق ببخشید ...
اگر قصد دارید از آگهی اینترنتی برای رونق کار و معرفی کالا و خدمات خودتان استفاده نمائید ...
اگر خودرو یا ملکی برای فروش دارید ....
اگر در جستجوی سایت پربازده آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی هستید ...
در صورتیکه در زمینه استخدام، کامپیوتر، تدریس، لوازم، املاک، خودرو و یا هر زمینه دیگری قصد ثبت تبلیغ دارید ...
در هر صورت، آگهی و تبلیغات خودتان را در سایت (سودایران) ثبت نمائید.
آگهی اینترنتی گسترده است. شما در عرض 10 دقیقه می توانید آگهی خودتان را در سایت (سودایران) ثبت نموده و به راحتی کالا و خدمات خودتان را معرفی نمائید. تبلیغات اینترنتی کم هزینه و موثر است. به عنوان مثال، در سایت (سودایران) می توانید آگهی خودتان را کاملا رایگان درج کنید. حتی اگر بخواهید آگهی خودتان را ویژه کنید نیز هزینه ای که پرداخت می کنید در مقایسه با روزنامه و مجله و رادیو و تلویزیون بسیار پایین است. تبلیغات اینترنتی مزیت دیگری که دارد این است که کالا و خدمات شما را در معرض دید افرادی قرار می دهد که مشتریان واقعی شما هستند. کسانی که از طریق گوگل آگهی شما را پیدا می کنند واقعا به کالا یا خدمات شما نیاز دارند و می توانند واقعا مشتری شما باشند. در حالی که در تلویزیون وقتی تبلیغی نمایش داده می شود افرادی که آگهی را مشاهده می کنند شاید به دیدن آن اصلا علاقه ای هم نداشته باشند.
1- اگر آپارتمان می فروشید، در عنوان آگهی شهر را ذکر کنید. برای فروش آپارتمان و ملک، ویلا، زمین و ... درج اسم شهر در عنوان آگهی مهم است. افراد معمولا وقتی می خواهند ملکی را خریداری کنند در گوگل اسم شهر خودشان را هم می نویسند و اگر شما هم در عنوان آگهی اسم شهر را نوشته باشید، متقاضیان خرید ملک شما، راحتتر آگهی شما را پیدا خواهند کرد.
2- برای درج آگهی در سودایران در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید. حین ثبت آگهی عنوان مناسبی را برای آگهی خودتان انتخاب نمائید و عنوان آگهی را جذاب و کاربر پسند بنویسید.
3- در متن آگهی اطلاعات کامل ارائه دهید. ذکر آدرس و شماره تلفن باعث می شود اعتماد کاربر جذب گردد. هر چه متن آگهی شما کاملتر باشد در جذب مشتر موثرتر است. اگر دستگاه، وسیله، خودرو و یا هر گونه لوازمی را به فروش می رسانید، توضیحات کاملی ارائه کنید. اگر در زمینه ارائه خدمات فعالیت دارید، مزیتهایی که خدمات شما برای کاربران دارد را بنویسید.
4- در متن آگهی آدرس وب سایت خودتان را ذکر کنید. اگر وب سایت یا وبلاگی دارید در متن آگهی سایت خودتان را ذکر کنید. البته اگر آگهی ویژه درج نمائید، از سایت سودایران می توانید به سایت خودتان لینک فالو بدهید و اعتبار سایت شما هم بیشتر خواهد شد.
5- در متن آگهی کلمات و عبارتهای کلیدی مرتبط با خدمات و یا کالای خودتان را به صورت منطقی تکرار کنید. چگالی کلمات کلیدی مورد نظر شما در متن آگهی مهم است. مثلا اگر در زمینه ثبت شرکت فعالیت دارید، به نحوی که کاربر اذیت نشود و خیلی تابلو نباشد، در متن آگهی خودتان کلمه ثبت شرکت را تکرار کنید.
6- از وبلاگها و سایت خودتان با آگهی خودتان در همین سایت لینک بدهید و اعتبار آن را برای گوگل افزایش دهید. هرچه به آگهی شما تعداد لینک بیشتری داده شود، اعتبار آن از نظر گوگل افزایش پیدا کرده و در نتایج جستجوی گوگل هم بالاتر نمایش داده خواهد شد. در نتیجه بازدید آگهی شما بالاتر رفته و تماسهای بیشتری با شما گرفته خواهد شد. بنابراین از سایت و وبلاگ خودتان و یا از شبکه های اجتماعی و فرومها و انجمن ها به آگهی خودتان لینک بدهید.
برای ثبت آگهی پربازده و مفید در اینترنت موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- آگهی خودتان را در سایتهای معتبر اگهی و تبلیغات اینترنتی (مانند سایت: سودایران) ثبت نمائید.

2- عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید. در عنوان آگهی خودتان مهمترین ویژگیهای کالا و خدمات خودتان را بنویسید.

3- اگر ساکن شهر دیگری غیر از تهران هستید، در عنوان اگهی اسم شهر خودتان را ذکر کنید. مثلا بنویسید "فروش آپارتمان 200 متری در تبریز"

4- مهمترین ویژگی و مزیتهای کالا و خدمات خودتان را در عنوان آگهی ارائه دهید.

5- از عنوانهای خیلی کوتاه مانند "فروش فوری" استفاده نکنید. چون هم از نظر گوگل معنی خاصی ندارد و هم کسی روی آن کلیک نمی کند. مثلا بنویسید: فروش فوری پژو 206 صفر اقساط

6- عنوان آگهی و تبلیغات خودتان را مهیج و ترغیب کننده بنویسید.

7- در عنوان آگهی و متن آگهی از کلمات مثبت استفاده نمائید.

8- آگهی های متعدد با عنوان و متن متفاوت ثبت نموده و از ثبت آگهی های تکراری خوداری کنید.

9- چند آگهی قبلی خودتان را با هم ترکیب نموده و یک آگهی و تبلیغ جدید بسازید.

10- متن آگهی شما هر چه کاملتر و قانع کننده تر باشد، بازدهی آگهی بالاتر خواهد رفت.

بسیاری از افراد که در اینترنت آگهی ثبت می نمایند، عنوان آگهی خودشان را آنقدر کلی انتخاب می کنند که اصلا بر روی آن کلیک نمی شود. مثلا شما اگر می خواهید خودروی خودتان را به فروش برسانید و عنوان آگهی را کلمه "فروش" انتخاب کنید، فکر می کنید که آیا کسی بر روی تبلیغ شما کلیک خواهد کرد؟ مسلما نه. کلمه "فروش" بسیار کلی است و کسی وقت خودش را تلف نخواهد کرد تا بر روی آن کلیک کند و ببیند قضیه از چه قرار است. توجه کنید که افرادی که در اینترنت در حال جستجوی کالا و خدمات مورد نظرشان هستند، با انبوهی از اطلاعات و تبلیغات و ... رو به رو می باشند. این افراد چون می خواهند سریع و در کمترین زمان به آگهی مورد نظر خودشان برسند بر روی آگهی هایی که عنوان کلی دارد و معلوم نیست در چه زمینه ای است، کلیک نخواهند کرد. بنابراین عنوان آگهی خودتان را خوب، مناسب، جذاب، گیرا و تا جایی که تعداد حروف به شما اجازه می دهد کامل بنویسید. مثلا بنویسید "فروش پژو 206 سفید اقساط مدل 94". اگر می خواهید در هر زمینه ای آگهی درج نمائید، جنین عنوانی خوب و موثر است. بسیاری از افراد در عنوان آگهی خودشان اسم شرکت خودشان را ارائه می کنند. این هم مناسب نیست. مثلا می نویسند "شرکت ایران سیر گل". خوب کسی که آگهی شما را ببیند اصلا نمی داند در چه زمینه ای است. در ضمن دقت کنید که عنوان آگهی مهمترین قسمت آگهی و تبلیغ شما است. بیش از 80 درصد از بازدید کنندگان فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی را خوب ننوشته باشید بر روی آن کلیک نمی کنند و این بیش از 80 درصد بازدید کننده را از دست خواهید داد. نکته بسیار مهم دیگری که در رابطه با آگهی و تبلیغات اینترنتی مهم است و در مورد سایر انواع تبلیغات صادق نمی باشد این است که اگر شما عنوان آگهی خودتان را خوب انتخاب نکنید، گوگل را هم از دست داده اید. در همان مثال فروش خودرو، فرض کنید کاربری در گوگل عبارت "پژو 206 سفید مدل 94" را جستجو کند. حال اگر شما هم دقیقا چنین خودروی برای فروش داشته باشید ولی عنوان آگهی خودتان را همان کلمه "فروش" یا "فروش خودرو" و .... انتخاب کرده باشید، خوب مسلما آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل در اولویت قرار نخواهد گرفت و در نتیجه بازدید زیادی از تبلیغات شما انجام نمی شود.برای داشتن یک تبلیغات موفق سعی کنید مزایای کالا و خدمات خودتان را برای مشتریانتان توضیح دهید. به جای اینکه درباره خودتان حرف بزنید درباره مشتری حرف بزنید. بگوئید که استفاده از کالا و خدمات شما چه مزایایی برای مشتری دارد. چرا محصول شما بهترین گزینه برای مشتری است. با خرید کالا و خدمات شما مشتری چخ چیزهایی را بدست خواهد آورد. در عنوان آگهی و در متن آگهی بر روی مهمترین مزیت محصول و خدمات خودتان تاکید کنید. خصوصا عنوان آگهی بسیار مهم است. اگر عنوان آگهی را خوب بنویسید و کاری کنید که بر روی تبلیغ شما کلیک کنند نصف بیشتر مسیر را رفته اید. بهترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که بیشترین فایده را برای مشتری دارد در عنوان آگهی بیاورید و آن را بولد کنید. در متن آگهی می توانید سایر مزایای کالا وخدمات خودتان را به صورت لیست ارائه دهید.


آگهی رایگان-تبلیغ رایگان تایپ-آگهی تایپ-آفتابگیر تبلیغاتی-بادکنک-نصب تابلوروان درشریفیه-هدایای تبلیغاتی-تابلو-تبلیغ آپارتمان-چاپ-طراحی و چاپ-تبلیغات برگزاری مجالس-سایت ثبت آگهی-لیوان پلاستیکی-ساعت دیواری تبلیغاتی-حروف برجسته اصفهان-درج آگهی تدریس پربازده-فروش خودکار-جا کاتالوگی-تبلیغات-هدایای تبلیغاتی 96-دورزمین ورزشی-خودکار تبلیغات-کلاه تبلیغاتی-کیف لپ تاپی چرم مصنوعی-ساک دستی پارچه ای-پلاک سینه پرسنلی-ساک دستی تبلیغاتی-نصاب تابلو فلکس-تبلیغات اعطای نمایندگی-صفحه اول گوگل-تبلیغاتی-اسپیکر ارزان-تبلیغات اینترنتی پربازده-جعبه پذیرایی دمنوش-ارسال پیامک انبوه-سایت تبلیغات کامپیوتر کرج-کاتالوگ تبلیغاتی-تبلیغات-تبلیغاتی-هدایای تبلیغاتی-خودکار تبلیغاتی-ساک دستی تبلیغاتی-تابلو تبلیغاتی-تابلو روان-لیوان تبلیغاتی-تابلوهای تبلیغاتی-آگهی-چاپ و تبلیغات-تبلیغ-چلنیوم-چاپ-LED-تابلو-تلویزیون شهری-کیف تبلیغاتی-تراکت-لیوان سرامیکی تبلیغاتی-فلش مموری تبلیغاتی-تولیدکننده لیوان تبلیغاتی-ساعت تبلیغاتی-آگهی رایگان-خودکار فلزی تبلیغاتی-طراحی-تبلیغات رایگان-درج آگهی رایگان-هدیه تبلیغاتی-ساک تبلیغاتی-تابلو LED-ماگ-خودکار پلاستیکی تبلیغاتی-سررسید 96-کاتالوگ-خودکار فلزی پرتوک تبلیغاتی-خودکار فلزی ملودی تبلیغاتی-ماگ تبلیغاتی-خودکار فلزی یوروپن تبلیغاتی-حروف برجسته-تولیدکننده خودکار تبلیغاتی-استند-جاکلیدی تبلیغاتی-واردکننده خودکار تبلیغاتی-سررسید-واردکننده ساک دستی تبلیغاتی-تبلیغات اینترنتی-هدایای تبلیغاتی جدید-فلش مموری-کلاه تبلیغاتی-سایت آگهی-لیوان-تولیدکننده ساک دستی تبلیغاتی-سررسید96-ساک دستی-ساک دستی پارچه ای-کارت ویزیت-تابلوسازی-ساک دستی برزنتی تبلیغاتی-تابلو سازی-ساک دستی گلاسه تبلیغاتی-لیوان پلاستیکی تبلیغاتی-ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی-کیف پول تبلیغاتی-کیف پاسپورتی تبلیغاتی-استند تبلیغاتی-عکاسی تبلیغاتی-لیوان شیشه ای تبلیغاتی-لیوان فلزی تبلیغاتی-پخش تراکت-


منبع: سودایران

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.