X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی و تبلیغات مدرسین و اساتید

چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 ساعت 08:40
بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی و تبلیغات تدریس و آموزش در این بخش معرفی شده و در زمینه راهکارهای ثبت تبلیغات تدریس خصوصی موثر و پربازده توضیحات کاملی ارائه می گردد. روش های درج تبلیغات تدریس خصوصی ای که منجر به جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی شود مورد بررسی قرار می گیرد. برای درج آگهی تدریس و تدریس خصوصی موثر راهکارهای زیر می تواند مفید باشد:
1- انتخاب عنوان مناسب برای آگهی تدریس: با انتخاب عنوان مناسب برای آگهی تدریس و تدریس خصوصی خودتان، باعث می شوید تا متقاضیان تدریس از بین دهها آگهی بر روی آگهی شما کلیک کنند. این امر بسیار مهم است، چون تا بر روی آگهی شما کلیک نشود با شما تماسی هم گرفته نخواهد شد.
2- نوشتن متن کامل و گیرا برای آگهی و اجتناب از کپی کردن متن: متن آگهی خود را از سایتهای دیگر کپی نکنید چون از نظر گوگل تکراری به حساب می آید. متن متقاعد کننده و پر محتوایی برای آگهی تدریس خودتان بنویسید. سوابق کاری و افتخاراتتان را به صورت کامل ذکر کنید.
3- انتخاب عکس خوب برای آگهی تدریس: عکس مرتب و مناسبی از خودتان برای آگهی بذارید. ترجیحا عکسی که فقط چهره شما را نشان دهد بهتر است. ممکن است تنها با تغییر عکس آگهی تان بتوانید بازدهی آن را بیشتر کنید.
4- سوابق کاری خود را به صورت کامل در متن آگهی بنویسید. هر چه طولانی تر، بهتر. اصلا مزیت آگهی اینترنتی به نسبت آگهی روزنامه و ... این است که محدودیتی برای توضیح در مورد توانائی هایتان ندارید. برجسته ترین ویژگیهای خودتان را در چند خط اول بنویسید و مواردی که اهمیت کمتری دارد را در آخر توضیحات آگهی بیاورید. فقط، صداقت را رعایت کنید. اگر دانشگاهی درس خوانده اید که نمی خواهید بنویسید، ننویسید ولی دیگر به جای آن دانشگاه دیگری را ننویسید. این موارد در نهایت مشخص شده و به این ترتیب راه به جایی نخواهید برد.
5- آگهی تدریس خود را منحصر به فرد و به روش خودتان بنویسید. آگهی های تدریس مدرسان دیگر را کپی نکنید. چون علاوه بر اینکه ممکن است برای شما مناسب نباشد، آگهی های کپی شده از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل ارزشی ندارد و در انتهای نتایج آن نشان داده می شود. آگهی تدریس را به روش خودتان و با زبان خودتان بنویسید.


تعدادی از دلایل عدم بازدهی آگهی های تدریس می تواند به صورت زیر باشد:
1- انتخاب عکس نامناسب: بسیاری از مدرسین عکس نامناسبی از خودشان را برای آگهی تدریس خود ثبت می کنند. با توجه به آگهی های قبلی مشاهده شده است که بعضی از مدرسین یک عکس نامناسب و حتی با موهای نامرتب از خودشان ثبت می کنند. شما اگر خودتان را جای کسی که آگهی شما را می بینید بگذارید، آیا با چنین مدرسی تماس می گیرید. مطمئنا عکس آگهی شما تاثیر بسیار زیادی دارد. توصیه می شود یک عکس مرتب و مناسب را برای آگهی در نظر بگیرید. اگر آگهی تدریس شما بازدهی نداشته است ممکن است به علت عکس نامناسب باشد.
2- انتخاب عنوان نامناسب: در عنوان آگهی تا جایی که تعداد کاراکترها اجازه می دهد، عنوان کاملی بنویسید که تمامی دروس مورد نظر شما را پوشش دهد. عنوان را جذاب و متمایز بنویسید تا بر روی آگهی شما کلیک کنند. اگر تضمینی کار می کنید، کلمه تضمینی را در عنوان آگهی بیاورید. اگر ویژگی و مدرک خاص یا ویژه ای دارید، آن را به صورت کوتاه در عنوان بیاورید. مثلا: تدریس توسط رتبه 200 کنکور
3- ثبت متن ناکافی و نامناسب برای آگهی تدریس: متن اگهی را متقاعد کننده بنویسید. تمامی سوابق کاری خودتان را در متن آگهی تدریس بیاورید. نظرات دانش آموزان و دانشجویان را در متن اگهی بیاورید. اگر قبلا دانش آموزان و دانشجویان شما نتیجه خوبی گرفته اند آن را ذکر کنید. اگر متن اگهی تدریس شما متقاعد کننده نباشد، بر روی آگهی شما کلیک می کنند ولی با شما تماس نمی گیرند.
4- زمان ثبت اگهی تدریس: به هر حال بازدهی آگهی های تدریس در ایام امتحانات و ایام نزدیک به امتحانات بیشتر است. اگر در سایر ایام سال آگهی تدریس ثبت می کنید، آگهی با ستاره کمتری ثبت کنید تا به نسبت هزینه ای که می پردازید، بازدهی مناسبی از آن بگیرید. اگر بار اول است که آگهی تدریس ثبت می کنید، از تعداد ستاره پایین شروع کنید و کم کم آن را افزایش دهید.

سایت ایران مدرس بهترین سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی و آموزش در منزل است. وب سایت ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد. سایت ایران مدرس www.IranModares.com برترین و بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است و بیش از 16200 مدرس ثبت نامی دارد. بزرگترین، معتبرترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران، ایران مدرس است. بازدید ایران مدرس در روز بین 15000 تا 25000 است.
وب سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است و برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور، تدریس خصوصی ریاضی کنکور و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول یا یکی از چند جایگاه اول قرار دارد. بنابراین با درج تبلیغ تدریس کنکور در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی شما هدایت شده و با شما تماس خواهند گرفت. سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است. به این معنی که مثلا اگر شما عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک و ... را در گوگل جستجوی کنید، ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه 1 تا 3 خواهید دید. در نتیجه، متقاضیان تدریس خصوصی به خوبی به سمت تبلیغ تدریس شما هدایت می شوند. دقت کنید این ویژگی برای یک وب سایت آگهی و تبلیغ خیلی مهم بوده و در جذب شاگرد شما کاملا موثر است.


اگر در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور فعالیت دارید ... اگر مدرس خصوصی زیست کنکور هستید و می خواهید با ثبت آگهی و تبلیغ تعداد شاگردها و درامد خودتان را افزایش دهید ... اگر به آموزش و تدریس خصوصی زیست کنکور علاقه دارید ولی هنوز در این زمینه آغاز به کار نکرده اید ... در هر صورت، برای فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زیست کنکور و جذب شاگرد در این زمینه آگهی خودتان را در سایت (ایران مدرس) به صورت رایگان ثبت نمائید. در ایران مدرس بسیاری از مدرسینی که همین الان در صفحه اصلی سایت می بینید و آگهی ویژه دارند آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند. این خود نشان می دهد که ثبت تبلیغ تدریس در ایران مدرس موثر و مفید است.
ایران مدرس برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی کاملا موثر و پربازدید است. ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد و متقاضیان تدریس و آموزش در منزل را به صورت مستقیم به سمت آگهی شما هدایت می کند. بسیاری از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ثبت کرده اند، بارها و بارها اگهی خودشان را تمدید نموده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس است. در ایران مدرس هزاران مطلب و جزوه آموزشی ثبت شده است و آگهی و تبلیغات تدریس مدرسین و گروههای آموزشی در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود.
ایران مدرس بیش از 8 سال است که در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس فعالیت دارد و یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین سایتهای اگهی تدریس خصوصی ایران است. همانطور که می دانید سایتهایی که قدیمی تر و باسابقه تر هستند از نظر موتورهای جستجو هم معتبر تر به حساب آمده و در نتایج جستجوی گوگل در جایگاه بالاتری نمایش داده خواهند شد. به این ترتیب آگهی های تدریس خصوصی ثبت شده در ایران مدرس بیشتر در معرض دید بازدیدکنندگان و متقاضیان تدریس خصوصی قرار می گیرد.-------------------------
متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی یا هر درس دیگری را باید خوب بنویسید. اگر در زمینه آموزش ریاضی فعالیت دارید، متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی خودتان را به گونه ای بنویسید که نشان دهد شما قبلا در این زمینه فعالیت و سابقه کار زیادی داشته اید و اگر در آموزشگاهها، مدارس، دانشگاهها و موسسات ریاضی تدریس کرده اید، در متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی خودتان به ان اشاره کنید. یک نمونه متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی که توسط یکی از مدرسین در ایران مدرس ثبت شده است، در ادامه ارائه می گردد.

عنوان آگهی: تدریس خصوصی دروس ریاضی (حسابان-ریاضی - جبر - گسسسته - هندسه-) و فیزیک مقاطع دبیرستان-راهنمایی-ابتدایی *دروس کنکور*-(ریاضیات-فیزیک) با 16 سال سابقه تدریس در مدارس راهنمایی و دبیرستان ,مهندسی برق


متن آگهی: ریاضی و فیزیک را مانند زبان مادری بیاموزید.

حل تمرینات و سوالات در تلگرام

...........................

مدرس برتر تهران

مولف دروس ریاضی و کتب تیزهوشان

بیشترین بازدید در سایت

تدریس خصوصی کلیه دروس ریاضی دبیرستان :

ریاضی 1

ریاضی 2

هندسه 1

حسابان

جبر و احتمال

هندسه 2

ریاضی 3 تجربی

ریاضی گسسته

دیفرانسیل

هندسه تحلیلی

ریاضی عمومی تجربی

ریاضی 3 انسانی

ریاضی فنی و حرفه ای


برای مشاهده آگهی های تدریس ریاضی ثبت شده دیگر توسط مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. مدرسین زیادی در سایت (ایران مدرس) در زمینه آموزش و تدریس ریاضی آگهی ثبت نموده اند و با مشاهده آگهی و تبلیغات تدریس مدرسین ریاضی می تواند برای خودتان هم آگهی تدریس ریاضی خوبی ثبت نمائید.

---------------------------

اگر می خواهید به راحتی شاگرد جذب نمائید و از کار تدریس درآمد خوبی کسب کنید، عنوان و متن آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را هم باید خوب بنویسید. در عنوان آگهی تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهید ویژگی های برتر خودتان یا آموزشگاه و موسسه خودتان را بنویسید و به صورت کلی اسم دروس تدریسی را هم ذکر نمائید. در متن آگهی تا جایی که می توانید توضیحات کامل و قانع کننده ارائه نمائید. در صورت تمایل آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه درج تبلیغات و آگهی تدریس موثر و پربازده مقاله سه راهکار برای درج آگهی تدریس موثر یا درج آگهی تدریس با بیشترین بازدهی را مطالعه نمائید. با توجه به مطالب ارائه شده، برای موفقیت در جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی، در مرحله اول باید آگهی تدریس خودتان را در یک سایت تخصصی آگهی تدریس خصوصی و سایت پربازدید تبلیغات تدریس مانند همین سایت :ایران مدرس، درج نمائید. در ادامه آگهی تدریس خودتان را با توجه با مواردی که در بالا گفته شده باید خوب بنویسید. آگهی شما باید وقتی بر روی آن کلیک شد متقاضی تدریس خصوصی یا والدین او را متقاعد کند تا با شما تماس بگیرد. در نهایت، برای موفقیت در تدریس و کسب درآمد پایدار از کار تدریس خصوصی، باید خوب تدریس کنید و شاگردهایتان را حفظ نمائید(حتما بخوانید: چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟). باید بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید و به نحوی تدریس کنید که برای شاگردهایتان مفید و موثر باشد. برای مطالعه در زمینه تدریس موفق مقاله موفقیت در تدریس خصوصی و کسب درامد بالا از کار تدریس را مطالعه نمائید.

برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی از طریق آگهی و تبلیغات تدریس موارد زیادی را باید در نظر بگیرید. در مرحله اول عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید. در عنوان آگهی بارزترین و مهمترین ویژگی خودتان که شما را از دیگران متمایز می کند و می تواند باعث شود از بین آگهی های تدریس مختلف بر روی آگهی شما کلیک شود، را بنویسید. مثلا در عنوان آگهی مورارد زیر را می توانید بنویسید: "استاد دانشگاه" - "رتبه برتر کنکور" - "دبیر رسمی با 20 سال سابقه تدریس" - "بالاترین آمار قبولی در سالهای قبل" - " تدریس ارزان و مفهومی به صورت کاملا تضمینی" و ..... . هر کدام از موارد بالا می تواند باعث شود تا بر روی آگهی تدریس شما بیشتر کلیک گردد. یک راهکار خوب دیگر هم وجود دارد. مثلا اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان فعالیت دارید، در گوگل عبارت تدریس خصوصی زبان را جستجو کنید و به پیشنهادهایی که خود گوگل می دهد توجه نمائید. مثلا یکی از پیسنهادهایی که خود گوگل می دهد این است :"تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم" یا "تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران" و .... بنابراین اگر شما مدرس خانم هستید در عنوان آگهی خودتان حتما عبارت "تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم" را قرار دهید و یا اگر در تهران زبان انگلیسی را تدریس می کنید عبارت "تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران" را در عنوان آگهی خودتان قرار دهید. تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد اسم مهمترین دروس تدریسی خودتان را در عنوان آگهی قرار دهید. البته همانطور که گفته شد، مهمتر از همه ی اینها، مهمترین ویژگی و افتخار یا سابقه تدریس بالای شما است که حتما باید در عنوان آگهی ارائه شود تا کاربران را ترغیب کند بر روی تبلیغ شما کلیک کنند.
مواردی دیگری هم در افزایش بازدهی و اثر گذاری آگهی شما می تواند موثر باشد. عکس آگهی تدریس شما در افزایش اعتماد کاربران و افزایش تعداد تماس هایی که با شما می تواند گرفته شود موثر است. یک عکس پرسنلی مرتب از خودتان احتمالا بهترین گزینه است. برای اگهی تدریس خودتان کلمات کلیدی مناسب انتخاب نمائید. آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. در سایت ایران مدرس و سایتهای آگهی دیگری هم اگهی های ویژه بالاتر نمایش داده شده و بازدهی بهتری دارند. از شبکه های اجتماعی، انجمن ها، سایت و وبلاگ خودتان و .... با آگهی تدریس خودتان در ایران مدرس لینک دهید. این کار باعث می شود اعتبار آگهی شما نزد گوگل افزایش یافته و در نتایج جستجوی آن بالاتر نمایش داده شود.
در سایت ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده است. سایتهای بسیار زیادی در زمینه آگهی و تبلیغات اینترنتی فعالیت دارند. ولی اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و در زمینه تدریس و آموزش فعالیت کنید، ایران مدرس بهترین گزینه برای ثبت آگهی و تبلیغات شما است. در این وب سایت بیش از 4500 مقاله آموزشی در زمینه موفقیت در تحصیل، نحوه مطالعه موثر و مفید، چگونگی مطالعه دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و زبان، نحوه کسب نمره 20 در امتحانات و درصد 100 در کنکور ، موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی و جذب شاگرد، راهکارهای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی، نحوه مطالعه زبان انگلیسی و ... ارائه شده است و در کنار این مطالب هم تبلیغات تدریس مدرسین نمایش داده خواهد شد. در این وب سایت جزوات عالی آموزشی به صورت رایگان برای دروس ریاضی ششم، هفتم، هشتم، نهم و دهم ارائه شده است. پاسخ به سوالات و تمرینات درسی و ... نیز در این وب سایت قابل دانلود است. برای آموزش گرامر و قواعد زبان نیز جزوات بسیار عالی در این سایت ارائه شده است و در کنار تمامی این مطالب تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین نمایش داده خواهد شد. در سایت ایران کنکور یک بخش کاملا مستقل برای ارائه مطالب آموزشی در زمینه کنکور، جزوات کنکوری، تست های کنکور و .... وجود دارد. آگهی تدریس مدرسین و موسسات تدریس خصوصی و آموزشگاههای تدریس خصوصی و ... در بخش کنکور ایران مدرس هم نمایش داده خواهد شد. با توجه به مطالب ارائه شده، اگر می خواهید از کار تدریس درآمد خوبی کسب کنید و به راحتی شاگرد جذب نمائید، آگهی تدریس خودتان را در ایران مدرس درج کنید. بسیاری از مدرسینی که هم اکنون در سایت ایران مدرس آگهی تدریس ویژه دارند، تبلیغات تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن درج تبلیغات تدریس و تدریس خصوصی در ایران مدرس است.

iranmodares


عبارتهای کلیدی: نمونه آگهی تدریس خصوصی، نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریس، چگونه برای تدریس تبلیغ کنم، آگهی تدریس خصوصی، سایت درج تبلیغات تدریس، بهترین سایت تدریس خصوصی

منبع: ایران مدرس

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.