سایت اگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی تدریس خصوصی

سه‌شنبه 2 خرداد 1396 ساعت 22:58

اگر در جستجوی سایت اگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی تدریس خصوصی هستید ...

اگر می خواهید در سایت معتبر و پربازدید تبلیغات تدریس خصوصی آگهی ثبت نمائید ... اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی در اصفهان و استان اصفهان، تدریس خصوصی در مشهد و خراسان رضوی، تدریس در تهران و استان تهران و ... فعالیت داشته باشید ....

اگر به کار اموزش و تدریس خصوصی فیزیک علاقه دارید و با فعالیت در زمینه آموزش فیزیک می خواهید درآمد کسب کنید ...

اگر در زمینه تدریس دروس دانشگاهی (تدریس خصوصی استاتیک، تدریس مدار، الکترونیک، تحقیق در عملیات، ساختمان داده، مکانیک خاک، ایستایی، محاسبات عددی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی و ....) می خواهید فعالیت داشته باشید ....

در هر صورت، به سایت ایران مدرس مراجعه کنید. بر روی لینک زیر کلیک کنید.


سایت آگهی تدریس خصوصی


در ایران مدرس هزاران مطلب آموزش و جزوات درسی و کتاب و تست کنکور قرار داده شده است. در کنار همه ی این مطالب آگهی مدرسین نشان داده می شود و این منجر به افزایش بازدهی آگهی تدریس مدرسین می گردد. در این وب سایت اخبار آموزشی، آگهی های استخدامی، معرفی کتاب، معرفی رشته و دانشگاهها و ... ارائه شده است و در مجموع یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده است. در کنار تمامی این مطالب نیز آگهی مدرسین نشان داده می شود و این باعث می شود که افراد بیشتری با آگهی دهندگان تدریس خصوصی در ایران مدرس تماس بگیرند.
بسیاری از مدرسینی که آگهی تدریس خودشان را در ایران مدرس به صورت ویژه ثبت نموده اند، بارها و بارها آگهی تدریس را تمدید کرده اند. شما می توانید آگهی تدریس خودتان در ایران مدرس را به صورت رایگان و یا ویژه ثبت نمائید.
همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور، تدریس خصوصی ریاضی کنکور و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول یا یکی از چند جایگاه اول قرار دارد. بنابراین با درج تبلیغ تدریس کنکور در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی شما هدایت شده و با شما تماس خواهند گرفت.
سایت ایران مدرس:

-پربازدیدترین سایت تدریس ایران است --- بیش از 25000 بازدید روزانه در ایام امتحانات

- بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس و تدریس خصوصی را دارد --- بیش از 16200 مدرس ثبت نامی تا خرداد 96

- معتبرترین سایت تدریس ایران است --- مدرسینی که در ایران مدرس تبیلیغ ثبت نموده اند آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند.

- پر محتواترین سایت تدریس ایران است --- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ارائه شده است.

- بهینه ترین سایت تدریس از نظر گوگل است --- برای تمامی عبارتهای شامل تدریس خصوصی، ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد.

- قدیمی ترین سایت آگهی تدریس ایران است --- تا سال 95 نزدیک به 7 سال از عمر این وب سایت می گذرد و هر سال بازدید و تعداد مدرسین آن بیشتر و بیشتر شده است.

نمایش آگهی مدرسین در بخش کنکور سایت ایران مدرس: علاوه بر موارد گفته شده، در سایت ایران مدرس یک بخش مجزا برای ارائه مطالب کنکوری، جزوات کنکور، تست کنکور و ... هم وجود دارد (برای مشاهده این بخش بر روی عبارت سایت کنکور ایران مدرس کلیک کنید). آگهی تدریس مدرسین در این بخش هم نمایش داده خواهد شد. همین امر باعث شده است تا سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی کنکور (مانند تدریس خصوصی ریاضی کنکور، تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور و ....) هم از نظر گوگل بهینه بوده و در صفحه اول نتایج جستجوی آن قرار داشته باشد.

با توجه به مطالب گفته شده، اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید و یا گروه آموزشی و آموزشگاه تدریس خصوصی دارید، سایت ایران مدرس بهترین مکان برای درج اگهی و تبلیغات تدریس شما می باشد. ایران مدرس به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس و آموزش فعالیت دارد و برای درج اگهی در این زمینه موثر، مفید و پربازده می باشد.

اگر مدرس ریاضی، فیزیک و یا هر درس دیگری هستید .... اگر آموزشگاه تدریس خصوصی دارید ... اگر در قالب گروه آموزشی در زمینه تدریس و آموزش در منزل فعالیت می کنید .... در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، جذب شاگرد و کسب درآمد از کار تدریس در همین سایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصی را به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند.

ایران مدرس برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی کاملا موثر و پربازدید است. ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد و متقاضیان تدریس و آموزش در منزل را به صورت مستقیم به سمت آگهی شما هدایت می کند. بسیاری از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ثبت کرده اند، بارها و بارها اگهی خودشان را تمدید نموده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس است. در ایران مدرس هزاران مطلب و جزوه آموزشی ثبت شده است و آگهی و تبلیغات تدریس مدرسین و گروههای آموزشی در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود. برای کشب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ثبت آگهی تدریس موثر و مفید و چگونگی ثبت تبلیغ تدریس خصوصی پربازده مقالات زیر را مطالعه نمائید. برای جذب شاگرد، افزایش تعداد شاگردهایتان و کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج تبلیغات تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. ایران مدرس بزرگترین، پربازدیدترین و معتبرترین سایت تدریس خصوصی و تبلیغات آموزش در ایران است.
اگر می خواهید به راحتی شاگرد جذب نمائید و از کار تدریس درآمد خوبی کسب کنید، عنوان و متن آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را هم باید خوب بنویسید. در عنوان آگهی تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهید ویژگی های برتر خودتان یا آموزشگاه و موسسه خودتان را بنویسید و به صورت کلی اسم دروس تدریسی را هم ذکر نمائید. در متن آگهی تا جایی که می توانید توضیحات کامل و قانع کننده ارائه نمائید. در صورت تمایل آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه درج تبلیغات و آگهی تدریس موثر و پربازده مقاله سه راهکار برای درج آگهی تدریس موثر یا درج آگهی تدریس با بیشترین بازدهی را مطالعه نمائید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.