X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

چگونگی ثبت اگهی و تبلیغات موفق اینترنتی

دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 17:31

اگر در زمینه چگونگی ثبت اگهی و تبلیغات موفق اینترنتی سوال دارید ... اگر می خواهید تبلیغ موفق و موثر ثبت نمائید ... اگر قصد دارید با ثبت تبلیغات موفق در اینترنت کسب و کار خودتان را رونق ببخشید و درامد تان را افزایش دهید ... در هر صورت، مطالعه مقالات زیر می تواند مفید موثر باشد.


تبلیغات موفق


چگونه تبلیغات و اگهی موفقی داشته باشیم؟

در این بخش مطالبی در رابطه با پاسخ به سوال چگونه تبلیغات موفقی داشته ......


اگر سوال چگونه تبلیغات موفقی داشته باشیم؟ برای شما هم مطرح است .... اگر می خواهید با ......


انواع روش های تبلیغاتی در این بخش معرفی می گردد. برای کسب اطلاعات در زمینه انواع ......


در این بخش مطالبی در زمینه تبلیغات موثر در رونق کسب و کار و افزایش فروش ارائه می گردد. اگر می خواهید ......


اگر می خواهید تبلیغات موفق و آگهی پربازده اینترنتی داشته باشید ... اگر می خواهید در تبلیغات در ......


اگر برای افزایش تعداد مشتریان و رونق کسب و کارتان قصد دارید از ......


در این بخش ثبت تبلیغات و آگهی موفق و افزایش فروش مورد بررسی قرار گرفته و ......


مهمترین نکات برای ثبت تبلیغات موثر و پربازدید و درج آگهی بهینه از نظر گوگل به منظور ......


راهکارهای عملی و موثر برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب آگهی و افزایش بازدهی ......برای داشتن یک آگهی موثر و موفق اینترنتی نکات زیر را رعایت کنید:
......


بهترین سایت تبلیغاتی ایران و سایت آگهی اینترنتی رایگان - اگر در جستجوی بهترین سایت تبلیغاتی ایران و ......


اگر قصد دارید آگهی های موثر ثبت کنید و با استفاده از ......


اگر می خواهید آگهی و تبلیغات رایگان موفق درج نمائید در مرحله اول باید تبلیغات ......


برای ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی موثر در قدم اول باید آگهی خودتان را در یک سایت ......جگونه تبلیغات موفق داشته باشیم؟


تبلیغات موثر و موفق در کسب و کار

نحوه ثبت آگهی و تبلیغات رایگان موثر و مفید

اگر می خواهید آگهی و تبلیغات رایگان موثر و مفید ......


اگر می خواهید تبلیغات موثر در کسب و کار خودتان داشته باشید ... ......
اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید و در اینترنت موثر و موفق تبلیغ ......سایت سودایران بازدید بالایی دارد و آگهی و تبلیغات شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده در کل کشور قرار می دهد. برای حصول بهترین نتیجه باید آگهی و تبلیغات خودتان را هم کاربرپسند و هم گوگل پسند بنویسید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله درج تبلیغات موفق و آگهی بهینه از نظر گوگل را بخوانید. ایران مدرس از نظر گوگل هم بهینه است. با ثبت تبلیغات در این وب سایت آگهی شما پس از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج جستجوی ان قرار می گیرد. اگر می خواهید آگهی شما در نتایج گوگل در صفحات اول قرار بگیرد، عنوان آگهی خودتان را خیلی کلی ننویسید. فرض کنید شما در زمینه تهیه غذا فعالیت دارید. اگر عنوان آگهی خودتان را به صورت"تهیه غذا" در نظر بگیرید، چون رقابت بر سر این کلمه در گوگل زیاد است، احتمال اینکه در نتایج گوگل در صدر قرار بگیرید کم خواهد بود. ولی اگر به عنوان مثال در محدوده ونک و خیابان شیخ بهایی فعالیت دارید و عنوان "تهیه غذا در ونک شیخ بهایی" را برای آگهی خودتان انتخاب نمائید، هم سریعتر در نتایج جستجوی گوگل بالا خواهید آمد و هم افرادی که واقعا مشتری شما هستند و در محدوده شما ساکن هستند آگهی شما را خواهند دید. بنابراین، عنوان آگهی خودتان را خیلی کلی ننویسید. 
تبلیغات در اینترنت و ثبت آگهی اینترنتی برای رونق کسب و کار شما می تواند بسیار موثر و تاثیر گذار باشد. تبلیغات اینترنتی به صورت 24 ساعته در معرض دید مشتریان کالا و خدمات شما است. مانند تبلیغات تراکت و روزنامه نیست که همان روز موثر باشد. تبلیغات شما در اینترنت روز و شب برای جذب مشتری شما کار می کند. تبلیغات اینترنتی از هر جای ایران قابل مشاهده است. کسب و کار شما در تهران و یا هر جای دیگر ایران که باشد، با درج اگهی در اینترنت درآمد خودتان را افزایش دهید و بر تعداد مشتریان خودتان بیفزائید. اگر ساکن تهران هستید با درج تبلیغات در اینترنت می توانید کالا و خدمات خودتان را در کل کشور معرفی نمائید و اگر ساکن شهر دیگری هستید هم می توانید از تهران مشتری جذب کنید. به صورت خلاصه و جمع بندی شده، اگر در جستجوی تبلیغات موثر در کسب و کار هستید، حتما درج آگهی و تبلیغات در اینترنت و در سایت (سودایران) را امتحان کنید.

اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید، عنوان خوبی برای آگهی و تبلیغ خودتان انتخاب نمائید. عنوانی که کاربران را ترغیب کند بر روی آگهی و تبلیغات شما کلیک کنند. عنوان خوب به نتیجه گرفتن شما بسیار کمک می کند. عنوانی برای آگهی خودتان انتخاب کنید که کاربران از بین آگهی دیگر آگهی شما را انتخاب نموده و بر روی اگهی شما کلیک نمایند.
برای داشتن یک تبلیغات موفق سعی کنید مزایای کالا و خدمات خودتان را برای مشتریانتان توضیح دهید. به جای اینکه درباره خودتان حرف بزنید درباره مشتری حرف بزنید. بگوئید که استفاده از کالا و خدمات شما چه مزایایی برای مشتری دارد. چرا محصول شما بهترین گزینه برای مشتری است. با خرید کالا و خدمات شما مشتری چخ چیزهایی را بدست خواهد آورد. در عنوان آگهی و در متن آگهی بر روی مهمترین مزیت محصول و خدمات خودتان تاکید کنید. خصوصا عنوان آگهی بسیار مهم است. اگر عنوان آگهی را خوب بنویسید و کاری کنید که بر روی تبلیغ شما کلیک کنند نصف بیشتر مسیر را رفته اید. بهترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که بیشترین فایده را برای مشتری دارد در عنوان آگهی بیاورید و آن را بولد کنید. در متن آگهی می توانید سایر مزایای کالا وخدمات خودتان را به صورت لیست ارائه دهید.
منبع: سودایران


مداومت و پشتکاری در موفقیت شما در تبلیغات اینترنتی و افزایش تعداد مشتریانتان مهم است. در همین سایت هر تعداد آگهی که بخواهید می توانید ثبت کنید. هر روز یک آگهی درج نمائید و یکی از محصولات خودتان را معرفی کنید. از ثبت آگهی تکراری اجتناب نمائید و اگر خدماتی برای ارائه دارید و یا محصولی می فروشید هر روز وقت بذارید و آن را در قالب یک آگهی جدید معرفی نمائید.
چگونه تبلیغات موفقی داشته باشیم؟ تبلیغات اینترنتی: تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است . آگهی اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات و آگهی های دیگر مزیتهای فراوانی دارد. از جمله مزیتهای آگهی اینترنتی می توان به نامحدود بودن توضیحاتی که برای هر آگهی می توانید ثبت کنید، نامحدود بودن تعداد آگهی های ثبت شده و عدم محدودیت زمانی و مکانی برای متقاضیان آگهی جهت مشاهده آن است. آگهی اینترنتی به صورت 24 ساعته در معرض دید بازدید کنندگان قرار داشته و محدودیت مکانی نیز ندارد. به عنوان مثال، شما هر جای ایران که ساکن باشید، با درج آگهی اینترنتی، آگهی خود را در معرض دید کل افراد ساکن در کل شهرهای ایران و همچنین سراسر جهان قرار می دهید. وب سایت سودایران یکی از برترین سایتهای آگهی و تبلیغات اینترنتی ایران است. سودایران تا سال 96 بیش از 110000 آگهی ثبت شده دارد. درج تبلیغات در سودایران رایگان است و حتی اگر بخواهید آگهی خودتان را ویژه کنید، هزینه ثبت اگهی ویژه به نسبت هزینه تبلیغات در روزنامه و تبلیغات تراکت و رادیو تلویزیون خیلی پایینتر است. برای ثبت آگهی اینترنتی در سودایران، در بالای همین صفحه بر روی عبارت "درج آگهی رایگان" کلیک نموده و تبلیغ و آگهی رایگان خود را درج نمائید.
آگهی های متعدد ثبت نمائید: درج آگهی های متعدد مزایای فراوانی دارد. از طرفی، به عنوان مثال، اگر شما 20 آگهی ثبت کنید، ممکن است از بین این 20 آگهی یکی از آگهی های شما به صورت بسیار موثر توسط گوگل ایندکس شده و در صفحه اول نتایج آن ارائه گردد (اتفاقی که برای بعضی از کاربران سایت سودایران افتاده است). از طرف دیگر هر چه تعداد آگهی های شما در سایت سودایران بیشتر باشد، کاربران با جستجوی آگهی ها، احتمال اینکه یکی از آگهی های شما را مشاهده کنند افزایش می یابد. در ضمن، وقتی شما آگهی های متعدد ثبت می کنید، عناوین مختلف و متن های متفاوتی برای آنها انتخاب می کنید و کاربران مختلف با درخواستها و سلایق مختلف وقتی در گوگل کلمات متفاوتی را جستجو می کنند، ممکن است به سمت هر کدام از آگهی های شما هدایت شوند و احتمال جذب مشتری شما بیشتر و بیشتر می گردد.
 آگهی تکراری درج نکنید: اگر می خواهید هر آگهی ای که ثبت می کند برای شما مفید و موثر باشد، از درج آگهی های کپی شده و آگهی های تکراری خودداری نمائید. بسیاری از کاربران به صورت روزانه فقط تعداد محدودی آگهی را از یک سایت به سایت دیگر کپی می کنند. این کار فایده ای ندارد. برای ثبت آگهی جدید در هر روز، بیشتر از 15 دقیقه وقت لازم ندارید. کافی است بدون کپی کردن آگهی های قبلی، دوباره از اول با یک جمله بندی متفاوت آگهی خود را بنویسید. می توانید هر روز یکی از محصولات خود را معرفی کنید و یا اگر محصولات متنوعی ندارید و در زمینه خاصی کار می کنید، کار خود را با جملات متفاوت و یا به شکل دیگری توضیح دهید. برای انتخاب عنوان آگهی و متن آن خلاقیت به خرج دهید و هر روز آن را به شکل متفاوتی بنویسید. وقتی تعداد آگهی هایتان افزایش یافت، می توانید چند آگهی را با هم ترکیب کرده و یک آگهی جدید بسازید.

حتما بخوانید: 15 پارامتر مهم برای ثبت آگهی رایگان پربازده

 
گروه بندی مناسب برای آگهی های خودتان انتخاب کنید:
با انتخاب گروه بندی مناسب برای آگهی و تبلیغ خودتان، تبلیغات شما در زیر مجموعه ای از آگهی ها قرار می گیرد که مرتبط با خدمات یا محصولات شما بوده و در نتیجه بازخورد بیشتری هم برای شما خواهد داشت. به عنوان مثال، در صورتیکه آگهی مرتبط با فروش آپارتمان را در زیر گروه "ویلا" ثبت نمائید، هم از نظر گوگل اهمیت کمتری خواهد داشت و در نتایج جستجوی آن در جایگاه پایینتری قرار خواهد گرفت و هم کاربران کمتری آگهی شما را مشاهده خواهند کرد.

 آگهی های خودتان را به صورت مداوم به روز کنید: به روز رسانی آگهی و تبلیغات به صورت روزانه باعث می شود، تبلیغ شما به نسبت سایر آگهی ها در صفحات آرشیوی سایت سودایران در موقعیت بالاتری قرار گرفته و احتمال مشاهده آن توسط کاربران بیشتر شود و از نظر گوگل هم با اهمیت تر تلقی گردد. بنابراین به صورت روزانه آگهی و تبلیغات خودتان را به روز کنید.

منبع: سودایران

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.