سایت معتبر و پربازدید آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی + تبلیغات موفق تدریس

پنج‌شنبه 1 تیر 1396 ساعت 19:31
در این بخش سایت معتبر و پربازدید آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی معرفی شده و نحوه درج تبلیغات موفق تدریس مورد بررسی قرار می گیرد. اگر قصد دارید در زمینه تدریس و تدریس خصوصی فعالیت داشته باشسید در مرحله اول باید سعی کنید با استفاده از تبلیغات مناسب شاگرد جذب کنید. اگر بتوانید با ثبت آگهی و تبلیغ خوب به اندازه کافی شاگرد جذب نمائید، درآمد شما هم از تدریس خصوصی بیشتر و بیشتر خواهد شد. برای ثبت تبلیغ خوب در زمینه تدریس خصوصی در ابتدای کار باید در جستجوی یک سایت خوب و مناسب برای آگهی و تبلیغات تدریس باشید. وب سایت ایران مدرس  به دلایل زیر بهترین گزینه برای درج تبلیغ تدریس خصوصی است:
1- سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغ تدریس در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. بنابراین متقاضیان تدریس و تدریس خصوصی آگهی شما را دیده و با شما تماس خواهند گرفت.
2- سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است. به این معنی که مثلا اگر شما عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک و ... را در گوگل جستجوی کنید، ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه 1 تا 3 خواهید دید. در نتیجه، متقاضیان تدریس خصوصی به خوبی به سمت تبلیغ تدریس شما هدایت می شوند. دقت کنید این ویژگی برای یک وب سایت آگهی و تبلیغ خیلی مهم بوده و در جذب شاگرد شما کاملا موثر است.

3- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی ، تست کنکور و ... ارائه شده است و اگر تبلیغ تدریس خودتان در این سایت را ویژه کنید، آگهی تدریس شما را در کنار جزوات هم نمایش خواهیم داد و به این ترتیب احتمال جذب شاگرد شما بالاتر خواهد رفت. در ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده و در نتیجه ثبت تبلیغات تدریس در آن به نسبت هر سایت آگهی دیگری بازدهی بالاتری دارد.

در ایران مدرس مقالات زیادی در رابطه با نحوه نوشتن متن تبلیغات تدریس خصوصی، متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی، زبان، شیمی، و ....، متن تبلیغاتی برای تدریس و .... ارائه شده است. با نوشتن یک آگهی خوب در زمینه تدریس خصوصی احتمال جذب شاگرد شما به شدت افزایش می یابد. برای مشاهده مقالات مرتبط با نحوه نوشتن آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.
برای مطالعه در زمینه نحوه تبلیغات تدریس خصوصی، نمونه آگهی تدریس خصوصی زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک و .... مقاله چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر نیز می تواند مفید و موثر باشد.


iranmodares


در سایت ایران مدرس مطالب خیلی زیادی در زمینه نحوه نوشتن آگهی تدریس و موثر و جذب شاگرد از طریق ان ارائه شده است. اگر می خواهید آگهی تدریس و تبلیغات تدریس خوب و موثری ثبت کنید. در عنوان آگهی اسم دروس تدریسی خودتان را ذکر نمائید. در متن آگهی هم توضیحات کاملی در مورد سوابق کاری و تحصیلات و افتخاراتی که کسب کرده اید ارائه کنید. برای آگهی خودتان عکس مناسبی انتخاب نموده و در صورت تمایل آگهی خودتان را ویژه نمائید. برای کسب اطلاعات کامل در زمینه ثبت آگهی تدریس موثر و مفید مقاله نحوه درج آگهی تدریس موفق یا عوامل موثر در درج آگهی تدریس پربازده را مطالعه نمائید.
ایران مدرس بیش از 8 سال است که در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس فعالیت دارد و یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین سایتهای اگهی تدریس خصوصی ایران است. همانطور که می دانید سایتهایی که قدیمی تر و باسابقه تر هستند از نظر موتورهای جستجو هم معتبر تر به حساب آمده و در نتایج جستجوی گوگل در جایگاه بالاتری نمایش داده خواهند شد. به این ترتیب آگهی های تدریس خصوصی ثبت شده در ایران مدرس بیشتر در معرض دید بازدیدکنندگان و متقاضیان تدریس خصوصی قرار می گیرد.
برای موفقیت در جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی، در مرحله اول باید آگهی تدریس خودتان را در یک سایت تخصصی آگهی تدریس خصوصی و سایت پربازدید تبلیغات تدریس مانند همین سایت :ایران مدرس، درج نمائید. در ادامه آگهی تدریس خودتان را با توجه با مواردی که در بالا گفته شده باید خوب بنویسید. آگهی شما باید وقتی بر روی آن کلیک شد متقاضی تدریس خصوصی یا والدین او را متقاعد کند تا با شما تماس بگیرد. در نهایت، برای موفقیت در تدریس و کسب درآمد پایدار از کار تدریس خصوصی، باید خوب تدریس کنید و شاگردهایتان را حفظ نمائید(حتما بخوانید: چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟). باید بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید و به نحوی تدریس کنید که برای شاگردهایتان مفید و موثر باشد. برای مطالعه در زمینه تدریس موفق مقاله موفقیت در تدریس خصوصی و کسب درامد بالا از کار تدریس را مطالعه نمائید.

عبارتهای کلیدی: نمونه آگهی تدریس خصوصی، نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریس، چگونه برای تدریس تبلیغ کنم، آگهی تدریس خصوصی، سایت درج تبلیغات تدریس، بهترین سایت تدریس خصوصی


مطلب دیگری که باید در نظر بگیرید این است که متن آگهی تدریس خودتان را هم عالی بنویسید. در متن آگهی تدریس هیچ محدودیتی از لحاظ کاراکتر ندارید. بنابراین تا جایی که می توانید توضیحات کامل ارائه کنید. موارد زیر را در نظر بگیرید.

1- اسم تمام دروس تدریسی خودتان را با جزئیات کامل ارائه کنید. در ایران مدرس (همین سایت) در صورتی آگهی شما به عنوان مثال به متقاضیان تدریس خصوصی شیمی 1 نشان داده می شود که در متن آگهی تدریس خودتان عبارت تدریس خصوصی شیمی 1 را ذکر کرده باشید. بنابراین تاکید می شود اسم همه ی دروس تدریسی را ارائه کنید.

2- متن آگهی را کامل کامل بنویسید. هر جا که تدریس کرده اید. هر چند سال که سابقه تدریس دارید و هر موردی که می تواند به جلب اعتماد شاگردها و یا والدین انها کمک کند را در متن آگهی تدریس خودتان ارائه نمائید.

3- از شاگردهایتان نظر سنجی کنید و نظر شاگردانتان را در مورد کلاسهای خصوصی خودتان در متن آگهی تدریس ارائه کنید. البته اگر نظر سنجی واقعی باشد و نظر شاگردهای قبلی شما در مورد تدریس شما مثبت باشد، در جلب اعتماد کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی بسیار موثر خواهد بود.

4- هر مورد دیگری که می دانید می تواند وجه تمایز شما باشد (مانند کسب رتبه برتر در کنکور، المپیاد، مقالاتی که ارائه کرده اید، نمرات شاگردهای قبلی خودتان و ....) و باعث شود متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس بگیرند را در متن آگهی تدریس خودتان ارائه نمائید.


انتخاب عنوان مناسب و جذاب برای تبلیغات تدریس خصوصی: عنوان آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی برای جذب شاگرد بسیار مهم است. فرض کنید کاربری از طریق گوگل با جستجوی عبارت "تدریس خصوصی ریاضی" وارد سایت ایران مدرس شده است. در این حالت تعداد زیادی آگهی تدریس ریاضی را مشاهده خواهد کرد. اگر شما عنوان آگهی تدریس خصوصی خودتان را خوب و جذاب نوشته باشید، احتمال اینکه از بین اگهی های تدریس خصوصی مختلف بر روی آگهی شما کلیک کند افزایش می یابد. در عنوان آگهی کلمات و عبارتهایی مانند "تضمینی" یا مثلا "رتبه 150 کنکور سراسری" یا "دبیر و معلم رسمی" یا "جلسه اول رایگان" و .... می تواند جذاب باشد و باعث شود کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی از بین آگهی های تدریس خصوصی مختلف بر روی آگهی و تبلیغ شما کلیک کنند. بنابراین، در عنوان آگهی، تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد، مهمترین دروسی که می توانید تدریس کنید و مهمترین افتخار یا ویژگی خودتان که می تواند به جذاب تر شدن عنوان آگهی کمک کند را درج نمائید. عنوان آگهی، دروازه ورود به آگهی تدریس است و هر چه جذابتر نوشته شود بازدهی اگهی تدریس خصوصی شما را بیشتر و بیشتر افزایش می دهد.iranmodaresلینک دادن به آگهی تدریس از سایتها و وبلاگهای دیگر: یکی از بهترین راهکارها برای افزایش اعتبار آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی خودتان در سایت ایران مدرس و یا هر سایت دیگری این است که از شبکه های اجتماعی، فرومها و انجمن ها، سایت ها و وبلاگهای دیگر و .... به آگهی تدریس خودتان لینک بدهید. به این ترتیب اعتبار آگهی تدریس شما نزد گوگل افزایش پیدا کرده و در نتایج جستجوی گوگل در موقعیت بالاتری نمایش داده خواهد شد. در نتیجه، بازدید صفحه آگهی شما و در نهایت میزان جذب شاگرد شما بیشتر و بیشتر می شود.


ارائه اسامی شاگردهای قبلی و نتایج مثبتی که گرفته اند در متن آگهی:  علاوه بر نظرات شاگردانتان، در متن آگهی تدریس می توانید به صورت مختصر اسامی شاگردهای قبلی و نمراتی که در امتحان کسب کرده اند و موفقیتی که کسب کرده اند را ارائه نمائید. اگر به صورت واقعی این لیست را تهیه کرده باشید، در جذب شاگردهای بیشتر  کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی کاملا موثر است. به صورت مداوم آگهی تدریس خودتان را به روز کرده و کاملتر بنویسید. نظرات بیشتری از شاگردهایتان را اضافه کرده و متن آگهی خودتان را متقاعد کننده تر بنویسید.


اگر در زمینه متن تبلیغات تدریس خصوصی و متن تبلیغاتی برای تدریس سوال دارید، همانطور که گفته شد، راهکار خوبی که وجود دارد این است آگهی های تدریس خصوصی ثبت شده در همین سایت که به بیش از 16300 آگهی تدریس می رسد را مشاهده کنید (بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک نمائید). در متن تبلیغات تدریس خصوصی اسم دروس تدریسی خودتان را به صورت کامل ارائه کنید. مثلا اگر مجموعه ریاضیات را تدریس می کنید عبارتهایی مانند تدریس هندسه، تدریس جبرو احتمال، تدریس خصوصی حسابان و ... را هم در متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان ارائه دهید. در متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان هر توضیحی که می دانید می تواند باعث افزایش اعتماد کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی به شما شود را ارائه کنید. اگر در مدرسه و دانشگاه تدریس کرده اید آن را بنویسید. اگر رتبه خوبی در کنکور داشته اید و یا در المپیاد موفقیتی کسب کرده اید آن را هم بنویسید. هر مورد مثبت دیگری که به نظرتان می رسد را در متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان بنویسید.


ثبت اگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در سایت (ایران مدرس) به نسبت سایر انواع روشها مزیتهای زیادی دارد. درج تبلیغات تدریس خصوصی در روزنامه هزینه بالایی دارد. در ایران مدرس آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان می توانید درج نمائید. تبلیغات تدریس خصوصی در روزنامه یک روز باقی می ماند. تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس تا زمانی که خودتان آگهی را حذف نکنید باقی خواهد ماند. اگر حتی بخواهید در این وب سایت آگهی خودتان را ویژه کنید، با هزینه ای که برای یک روز درج اگهی در روزنامه می پردازید، در ایران مدرس یک ماه می توانید آگهی تدریس خصوصی ویژه داشته باشید. برای اطلاع از قیمت و هزنیه ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس بر روی عبارت تعرفه تبلیغات تدریس خصوصی کلیک کنید. به منظور درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید و پس از ثبت نام آگهی تدریس خودتان را درج نمائید. وقتی در اینترنت و خصوصا در سایت تخصصی آگهی تدریس خصوصی مانند ایران مدرس آگهی ثبت می کنید، متقاضیان تدریس در هر جای ایران آگهی شما را مشاهده کرده و حتی به صورت آنلاین می توانید خدمات تدریس خصوصی ارائه دهید و یا مشاوره تحصیلی بدهید و درآمد کسب نمائید. تبلیغات در روزنامه محدودیت مکانی دارد و فقط در محدوده مشخصی توزیع خواهد شد. تمامی افراد به اینترنت دسترسی دارند و می توانند آگهی تدریس شما را مشاهده کنند ولی تعداد افرادی که روزنامه خریداری می کنند محدود است. تبلیغات اینترنتی 24 ساعته است. ممکن است حتی ساعت 2 شب شخصی آگهی تدریس شما که در ایران مدرس ثبت شده است را مشاهده کند و فردا صبح با شما برای کلاسهای خصوصی تماس بگیرد. بنابراین برای جذب شاگرد و کسب درامد از تدریس خصوصی فرصت درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید.
اینکه بخواهید وبلاگ یا سایت تدریس خصوصی داشته باشید خوب است ولی قرار گرفتن آن در صدر نتایج جستجوی گوگل و دیده شدن آن توسط متقاضیان تدریس خصوصی سخت بوده و به زمان، هزینه و کار و تلاش فراوان نیاز دارد. با توجه به مطالب گفته شده، بهترین راهکار برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درآمد از تدریس، ثبت آگهی تدریس خصوصی در سایت (ایران مدرس) است. به این ترتیب به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط بوده و شاگرد جذب خواهید کرد. برای مطالعه بیشتر در زمینه موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی و جذب شاگرد، مقاله چگونه در تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالا کسب کنیم؟ را مطالعه نمائید.

منبع: ایران مدرس

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.