X
تبلیغات
زولا

بهترین سایتهای آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی

چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 15:01

بهترین سایتهای آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در این بخش معرفی می گردد. برای مشاهده بهترین سایتهای آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ادامه این مطالب را بخوانید.

1- سایت ایران مدرس: ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. با ثبت اگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی و یا هر درس دیگری در این سایت، اگهی شما در معرض دید هزاران متقاضی تدریس ریاضی قرار می گیرد. بازدید ایران مدرس در ترمهای گذشته و در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز هم رسیده است. سایت ایران مدرس به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس فعالیت دارد. بنابراین به نسبت سایتهای عمومی آگهی اینترنتی برای درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی بسیار بهینه تر است. در سایتهای عمومی آگهی اینترنتی، تبلیغات تدریس شما در بین انواع اگهی ها با موضوعات مختلف گم خواهد شد و کمتر دیده می شود. انتخاب یک سایت خوب و پربازدید و معتبر قدم اول برای داشتن آگهی و تبلیغ تدریس ریاضی موفق است. قدم دوم این است که خودتان هم آگهی تدریس را خوب بنویسید. برای اینکه در این زمینه هم عملکرد خوبی داشته باشید حتما مقاله آگهی تدریس خصوصی پربازده را مطالعه نمائید.www.IranModares.com


iranmodares


2- سایت سودایران: سایت سودایران یکی از بهترین سایتهای آگهی و تبلیغات اینترنتی در کل ایران است که یک بخش ویژه برای ثبت آگهی تدریس خصوصی هم دارد. حین درج آگهی در این وب سایت در قسمت گروه آگهی "آموزش" و در زیر گروه آگهی "تدریس خصوصی" را انتخاب کنید.


www.soodiran.com


http://teaching.soodiran.com/


3- سایت ایران کنکور: اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی کنکور و دروس کنکوری فعالیت داشته باشید، ایران کنکور یکی از بهترین سایتها برای درج آگهی و تبلیغات شما است. در سایت ایران کنکور می توانید در زمینه آموزش و تدریس کنکور، مشاوره کنکور، انتخاب رشته و .... تبلیغات درج نمائید.


www.IranKonkur.com4- سایت ایستگاه برق: اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی دروس برق، تدریس مهندسی برق، کنترل و مدار، نرم افزارهای مهندسی برق و ... فعالیت داشته باشید، سایت ایستگاه برق هم گزینه خوبی برای ثبت تبلیغات شما است. در این وب سایت یک زیر گروه برای ثبت آگهی تدریس خصوصی مهندسی برق وجود دارد.


www.istgahebargh.com


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.