X
تبلیغات
زولا

چگونه تبلیغات در صفحه اول گوگل داشته باشیم و فروش خودمان را افزایش دهیم؟

شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 00:48

چگونه تبلیغات در صفحه اول گوگل داشته باشیم و فروش خودمان را افزایش دهیم؟ -همانطور که می دانید، برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی و داشتن تبلیغات موفق و پرفروش قرار گرفتن آگهی و تبلیغات شما در صفحه اول گوگل از اهمیت فراوانی برخوردار است. اگر آگهی شما برای عبارتهای کلیدی مورد نظرتان در صفحه اول گوگل قرار بگیرد، کاربران و متقاضیان کالا و خدمات شما به راحتی آن را پیدا خواهند کرد و بازدید تبلیغ شما به سرعت افزایش خواهد یافت. برای بدست آوردن رتبه خوب و قابل قبول در نتایج جستجو، باید آگهی های خودتان را برای گوگل بهینه بنویسید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات بهینه از نظر گوگل مقالاتی که در ادامه معرفی شده است را مطالعه کنید. بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.درج تبلیغات موفق و پربازدید رایگان از نظر گوگل

درج تبلیغات موفق و آگهی بهینه از نظر گوگل

دانلود رایگان کتاب تبلیغات اینترنتی موفق و پرفروش به منظور ثبت آگهی جدید، به روز رسانی آگهی های قبلی خودتان در سایت سودایران و ثبت آگهی ویژه (در حال حاضر تخفیف 20 درصدی برای درج آگهی ویژه در سایت سودایران ارائه شده است) بر روی لینک زیر کلیک کنید.

www.soodiran.com

خلاصه ای از مقالات مرتبط با تبلیغات بهینه گوگل در ادامه ارائه می گردد. برای مطالعه متن کاملتر بر روی لینکهای بالا کلیک نمائید.

اگر می خواهید برای رونق کسب و کار و افزایش درامد خودتان با استفاده از تبلیغات اینترنتی گوگل را به خدمت بگیرید، به ثبت یکی دو آگهی و تبلیغ اکتفا نکنید. تا جایی که می توانید تعداد اگهی های خودتان را افزایش دهید. بعضی از کاربران در همین سایت بیش از 100 آگهی ثبت شده دارند. اگر تعداد آگهی های خودتان را افزایش دهید، ممکن است یکی از همین آگهی ها از نظر گوگل بسیار مناسب باشد و در نتیجه بازدید خیلی بالا گرفته و مشتریان زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. گوگل در رتبه بندی مطالب موجود در اینترنت پارامترهای مختلفی را در نظر می گیرد. تعدادی از این پارامترها شناخته شده است و بعضی دیگر از انها مشخص نیست. وقتی تعداد آگهی های زیادی ثبت می کنید، از بین آگهی های شما ممکن است یکی دو تا از آگهی ها بازدید زیادی بگیرد و در نتیجه در کسب و کار شما تحول ایجاد شود. می توانید یکی از آگهی های خودتان را ویژه کنید و اعتبار آن را نزد گوگل باز هم افزایش دهید. آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی سایت سودایران نمایش داده می شوند و علاوه بر اینکه از نظر گوگل هم معتبرتر می باشند، توسط کاربران بیشتری نیز دیده می شوند.
کلمات کلیدی در ایندکس شدن بهتر و سریعتر آگهی های شما توسط گوگل موثر است: انتخاب کلمات کلیدی باعث می شود، تبلیغ و آگهی شما در صفحات آرشیوی تشکیل شده در سایت سودایران در کنار آگهی های مشابه آگهی خودتان هم نمایش داده شده و در نتیجه هم توسط بازدید کنندگان بیشتری دیده خواهد شد و هم توسط موتورهای جستجو از جمله گوگل بهتر و سریعتر ایندکس می گردد. بنابراین برای آگهی و تبلیغات خودتان حتما کلمات کلیدی مناسب انتخاب کنید. برای انتخاب کلمات کلیدی از گوگل کمک بگیرید. عنوان آگهی خودتان را در گوگل جستجو کنید و در ادامه پیشنهادهایی که گوگل در پایین صفحه ی جستجو ارائه می کند را به عنوان کلمات کلیدی آگهی خودتان در نظر بگیرید.

تا جایی که می توانید و برای شما ممکن است از سایت و وبلاگ خودتان و یا از فروم ها و انجمن ها و شبکه های اجتماعی (مانند فیس بوک، گوگل پلاس و ...) به آگهی و تبلیغ خودتان لینک بدهید. یکی از پارامترهای مهم و موثر از نظر گوگل برای تشخیص اینکه یک آگهی و یا یک سایت چقدر معتبر است، تعداد لینکهایی است که به آن سایت و یا آگهی داده شده است. با دادن لینک به آگهی خودتان اعتبار آن را از نظر گوگل افزایش داده و در نتایج جستجوی گوگل آگهی شما در موقعیت بالاتری نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب تبلیغ شما بیشتر دیده خواهد شد و در نتیجه تعداد تماسهایی که با شما گرفته می شود نیز افزایش می یابد.

منبع: سودایران

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.