X
تبلیغات
زولا

سایت درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی

جمعه 3 شهریور 1396 ساعت 17:26

اگر در جستجوی سایت درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی هستید به سایت اول تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه نمائید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و از نظر گوگل بهینه است. در سایت ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نام کرده اند. برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی ریاضی فرصت ثبت تبلیغات تدریس ریاضی در ایران مدرس را از دست ندهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

متن تبلیغاتی برای تدریس، نحوه تبلیغات تدریس خصوصی، آگهی تدریس خصوصی

بهترین سایت تبلیغات و ثبت آگهی تدریس خصوصی ریاضی

بهترین سایت آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک

متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی: برای درس ریاضی هم مانند سایر دروس متن آگهی تدریس خصوصی را کامل و خوب بنویسید. در متن اگهی تدریس ریاضی اگر در آموزشگاههای تدریس خصوصی، مدارس و یا دانشگاههای مختلف سابقه تدریس دارید آن را بنویسید. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که اسم تمامی دروس ریاضی را با جزئیات کامل در متن اگهی بنویسید. مثلا اگر ریاضی ششم تدریس می کنید حتما عبارت تدریس خصوصی ریاضی ششم را در متن آگهی بنویسید. یا اگر در زمینه آموزش و تدریس هر کدام از دروس هندسه 1 و هندسه 2 ، ریاضیات گسسته، جبر و احتمال، ریاضیات دانشگاهی، محاسبات عددی، امار و احتمال و .... فعالیت دارید و می خواهید در هر کدام از این زمینه ها شاگرد جذب کنید، در متن اگهی اسم تمامی این دروس را هم بنویسید.



iranmodares



ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. بازدید این وب سایت در ایام امتحانات نزدیک به 30000 بازدید در روز می باشد. بنابراین اگر آگهی تدریس خودتان را در این وب سایت ثبت کنید، تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و می توانید شاگرد جذب کنید.
در سایت ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 10000 جزوه آموزشی ریاضی، سوال امتحانی، تست کنکور، حل مسائل ریاضی و .... ارائه شده است. در صورتیکه آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید (مشاهده نمائید: هزینه ثبت آگهی تدریس ویژه) تبلیغات شما در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد و بازدید آن باز هم بیشتر می شود.
ایران مدرس بهترین سایت تبلیغات تدریس ریاضی ایران است و هیچ سایت دیگری را در ایران نمی توانید پیدا کنید که در مجموع ویژگیهایی مشابه سایت ایران مدرس داشته باشد و برای ثبت تبلیغات تدریس خصوصی بتواند با این سایت برابری کند. اگر در کار تدریس ریاضی جدی هستید و می خواهید درآمد بالایی از تدریس ریاضی داشته باشید، فرصت ثبت تبلیغات در ایران مدرس را از دست ندهید. در ایران مدرس با محیط کاملا آموزشی ای که فراهم شده است، تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین توسط متقاضیان تدریس خصوصی به خوبی دیده خواهد شد و به راحتی می توانید شاگرد جذب نمائید.
در ایران مدرس مقالات زیادی در زمینه نحوه جذب شاگرد (به عنوان مثال این مقاله) چگونگی ثبت آگهی تدریس موفق (مثلا: این مقاله) و راهکارهای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی (مثلا: این مقاله) و .... ارائه شده است.
در سایت ایران مدرس بسیاری از مدرسینی که به صورت جدی در زمینه تدریس ریاضی و فیزیک و سایر دروس فعالیت دارند آگهی تدریس خصوصی ویژه خودشان را بیش از 10 بار تمدید کرده اند. آیا اگر از این طریق شاگرد جذب نمی کردند، 10 بار برای ثبت تبلیغ تدریس ویژه اقدام می کردند؟! مورد بسیار مهم و کلیدی دیگری که وجود دارد و باعث می گردد ایران مدرس بهترین سایت درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی در ایران باشد این است که در این وب سایت یک بخش تخصصی برای مطالب کنکوری هم وجود دارد (برای مشاهده این بخش کلیک کنید: سایت کنکور ایران مدرس). تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی برای مدرسینی که اگهی خودشان را ویژه کرده اند در این بخش هم نمایش داده خواهد شد. در گوگل عبارت "تدریس خصوصی ریاضی کنکور" را جستجو کنید. یکی از اولین سایتهایی که خواهید دید ایران مدرس است. بنابراین اگر قصد دارید در کنار تدریس ریاضی ابتدایی، متوسطه و دانشگاهی در زمینه تدریس ریاضی کنکور هم فعالیت داشته باشید، باز هم ایران مدرس گزینه خوبی برای ثبت تبلیغات شما است.
تمامی افتخارات، رتبه برتر کنکور بودن، موفقیت در آزمونها و المپیادها، شاگرد اول بودن در هر مقطع تحصیلی، مقالات معتبر، سوابق تدریس در دانشگاهها، مدارس و آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی، شاگردهای موفقی که داشته اید، روند کاری که می دانید منجر به موفقیت شاگردهایتان خواهد شد و .... را در متن آگهی ارائه دهید. دقت کنید هر چه بیشتر این موارد را بنویسید، احتمال جذب شاگرد شما بیشتر خواهد شد.
برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موثر و موفق بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید. در کلاسهای خصوصی و گروهی نظرات شاگردهایتان را بنویسید و نظرات مثبت انها را در متن آگهی ارائه دهید. این کار بسیار در جذب شاگرد موثر است. متن تبلیغات کاملتر = درآمد بیشتر از تدریس خصوصی

در گوگل عبارتهایی نظیر تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی شیمی و .... را جستجو می کنند. همین الان این عبارتها را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که سایت ایران مدرس و یا زیر بخش تدریس خصوصی ایران مدرس در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول تا سوم نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب متقاضیان تدریس با جستجوی عبارتهای مرتبط با تدریس خصوصی در گوگل، سایت ایران مدرس را در صدر نتایج خواهند دید و به سمت آگهی شما هدایت می شوند. دقت کنید که اگر آگهی تدریس خصوصی خودتان را ویژه کرده باشید، قبل از مشاهده آگهی تدریس خصوصی سایر مدرسین، تبلیغات تدریس شما را خواهند دید. چون همانطور که گفته شد، در تمامی صفحات داخلی سایت ایران مدرس هم آگهی های تدریس خصوصی ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده می شوند. در ایران مدرس مقالات زیادی در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موثر و موفق ارائه شده است.

منبع: ایران مدرس

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.