X
تبلیغات
زولا

افزایش درآمد با ثبت تبلیغات در اینترنت و درج آگهی اینترنتی رایگان و ویژه

سه‌شنبه 25 مهر 1396 ساعت 00:55

در این بخش در رابطه با افزایش درآمد با ثبت تبلیغات در اینترنت و درج آگهی اینترنتی رایگان و ویژه و .... مطالبی ارائه شده است. با درج آگهی رایگان اینترنتی و ثبت تبلیغات رایگان در سایت (سودایران) می توانید درامد خودتان را افزایش داده و با بیشتر شدن تعداد مشتریان و افزایش فروش خودتان بر درآمدتان بیفزائید. ثبت آگهی و تبلیغات در وب سایت (سودایران) صد در صد رایگان است و تنها در صورت تمایل و برای افزایش بازدهی آگهی های خودتان می توانید تبلیغ خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی به صورت ویژه درج نمائید. ثبت آگهی و تبلیغات در این وب سایت بسیار راحت بوده و هیچ پیچیدگی ای ندارد. ابتدا بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان در بالای همین صفحه کلیک نموده و سریع در عرض 10 ثانیه ثبت نام کنید. سپس وارد کنترل پنل شده و آگهی خودتان را درج نمائید. اگر عنوان و متن اگهی خودتان را خوب انتخاب نمائید و عکس مناسبی برای آن در نظر بگیرید به راحتی با صرف 10 دقیقه در روز و ثبت آگهی های متنوع و بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید مشتریان خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. البته همانطور که گفته شد می توانید در صورت تمایل آگهی خودتان را ویژه کرده و بازدهی ان را افزایش دهید. یکی از بخشهای مهم آگهی و تبلیغ شما عنوان اگهی شما می باشد. کاربران در مرحله اول عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان اگهی خودتان را جذاب و خوب نوشته باشید، بر روی آگهی شما کلیک می نمایند. در غیر این صورت شانس شما برای جذب مشتری کاهش می یابد.
ویژگی برتری که آگهی های اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات دارد این است که این نوع تبلیغات به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته و بدون هیچ تعطیلی ای برای شما کار می کند. ممکن است شما خواب باشید و یا در مسافرت باشید، در هر حالت آگهی و تبلیغات شما به افراد مختلف نشان داده شده و هر کدام از بازدید کنندگان از آگهی و تبلیغات شما بعدا می توانند یکی از مشتریان شما باشند. به عنوان مثال، تبلیغات در روزنامه و مجله و ... یک روز و یا در نهایت چند روز دیده خواهند شد و پس از آن هیچ اثری از آن باقی نخواهد ماند. تبلیغی که شما در اینترنت ثبت کرده اید همیشه باقی می ماند. تبلیغاتی که امروز درج نموده اید، یک ماه بعد و یک سال بعد هم دیده خواهد شد. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که در همین سایت در کنترل پنل بر روی عبارت "به روز رسانی" کلیک نمائید تا تاریخی که برای آگهی شما نشان داده می شود به روز گردد. اتفاقا گوگل به مطالب قدیمی تر اعتبار بیشتری هم می دهد. به این معنی که بر خلاف روزنامه و تراکت و مجله که با گذشت زمان آگهی شما منقضی می گردد، آگهی و تبلیغات شما در اینترنت روز به روز اعتبار بیشتری پیدا می کند.
همانطور که می دانید، تبلیغات و بازاریابی در حال حاضر یکی از مهمترین کارهایی است که برای افزایش فروش و افزایش درآمد باید به آن توجه کرد. اگر شما بتوانید کار خودتان و کالا و خدماتی که به فروش می رسانید را خوب تبلیغ کنید، درآمد شما افزایش پیدا کرده و کسب و کارتان رونق پیدا می کند. البته، مسلما عوامل و پارامترهای دیگری هم در رونق کسب و کارها مهم هستند ولی به هر حال یکی از مهمترین پارامترها همواره تبلیغات و بازاریابی اصولی و مناسب است. از بین انواع مختلف تبلیغات، تبلیغات اینترنتی برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد شما می تواند نقش بسیار خوب و موثری را بازی کند. ممکن است تا به حال از تبلیغات اینترنتی استفاده کرده باشید یا نه. به هر حال این نوع تبلیغات مزایایی دارد که باعث می شود یک سر و گردن از سایر انواع تبلیغات بالاتر باشد.
تبلیغات اینترنتی و درج اگهی در اینترنت گستردگی مکانی و زمانی بسیار خوبی هم دارد. به این معنی که اگهی و تبلیغات شما در کل کشور قابل مشاهده بود و به صورت 24 ساعته هم در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد. حال خودتان تبلیغات اینترنتی و درج آگهی رایگان در اینترنت را با تبلیغات تراکت و روزنامه مقایسه کنید. تبلیغات تراکتی تنها چند محله را پوشش خواهد داد و به مدت چند ساعت. قدرت و گستردگی هیچ کدام از انواع تبلیغات دیگر قابل مقایسه با تبلیغات اینترنتی نیست.
تبلیغات در اینترنت پوشش بسیار گسترده ای دارد. حتی اگر می خواهید کالا و خدمات خودتان را در کشورهای خارجی به فروش برسانید و مشتریان شما در ایران نیستند نیز این نوع تبلیغات جواب می دهد. اگر ساکن تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران هستید هم می توانید کالا و خدمات خودتان را در هر جای کشور به فروش برسانید. به محض اینکه آگهی شما تایید شود تمام افراد کشور و تمامی افراد روی کره زمین قادر به مشاهده آگهی شما بوده و می توانند یکی از مشتریان شما باشند. تبلیغات در اینترنت با سرعت بالایی انجام می گیرد. شما در روزنامه یا مجله آگهی بدهید حداقل یک روز کاری وقت لازم دارد تا تبلیغ شما منتشر گردد. تبلیغات شما در اینترنت حداکثر طی دو یا سه ساعت تایید شده و منتشر خواهد شد. برای افرادی که در کار املاک فعالیت دارند این سرعت بسیار مهم است. چون اگر فایل خودشان را زود به فروش نرسانند ممکن است یک مشاور املاک دیگر این کار را انجام داده و پورسانت را دریافت کند. برای بسیاری از مشاغل دیگر هم سرعت در انتشار اگهی و تبلیغ ممکن است مهم باشد و این امر تنها با تبلیغات اینترنتی مقدور است.
سایت سودایران:

1- بازدید بالایی دارد.

2- از نظر گوگل بهینه است.

3- گروه بندی متنوعی دارد و تمامی شهرهای ایران را پوشش داده است.

4- درج آگهی در آن رایگان است.

5- برای ثبت تبلیغات پربازده و موثر است.

تبلیغات در اینترنت موثر و پربازده است. در بسیاری از سایتهای تبلیغاتی رایگان و اگهی اینترنتی مانند همین سایت (سودایران) به صورت کاملا رایگان می توانید آگهی خودتان را درج کنید. یعنی هیچ هزینه ای نمی پردازید. فقط باید کمی وقت بذارید و آگهی خودتان را درج کنید. البته چون این امکان برای همه فراهم است، بنابراین تعداد آگهی های ثبت شده در اینترنت خیلی زیاد خواهد شد. حال اگر شما تبلیغات خودتان را خوب و اصولی ثبت کنید، حتما نتیجه خواهید گرفت. ولی اگر فقط کپی کاری کنید و با راهکارهای درج تبلیغات موثر آشنا نباشید، آگهی شما تاثیر زیادی نخواهد داشت. در وب سایت  (سودایران) در هر زمینه ای که مد نظر شماست، از جمله آموزش و تدریس خصوصی، استخدام و جذب نیرو، خدمات اداری و انواع خدمات و ثبت شرکت و رتبه، تبلیغات و هدایای تبلیغاتی، صنعتی، ماشین آلات و برق صنعتی، کنکور کارشناسی، ارشد و دکتری، لوازم، خودرو، ملک و ... می توانید آگهی و تبلیغات خودتان را درج نمائید.  تبلیغات در اینترنت و ثبت آگهی اینترنتی برای رونق کسب و کار شما می تواند بسیار موثر و تاثیر گذار باشد. تبلیغات اینترنتی به صورت 24 ساعته در معرض دید مشتریان کالا و خدمات شما است. مانند تبلیغات تراکت و روزنامه نیست که همان روز موثر باشد. تبلیغات شما در اینترنت روز و شب برای جذب مشتری شما کار می کند. تبلیغات اینترنتی از هر جای ایران قابل مشاهده است. کسب و کار شما در تهران و یا هر جای دیگر ایران که باشد، با درج اگهی در اینترنت درآمد خودتان را افزایش دهید و بر تعداد مشتریان خودتان بیفزائید. اگر ساکن تهران هستید با درج تبلیغات در اینترنت می توانید کالا و خدمات خودتان را در کل کشور معرفی نمائید و اگر ساکن شهر دیگری هستید هم می توانید از تهران مشتری جذب کنید. به صورت خلاصه و جمع بندی شده، اگر در جستجوی تبلیغات موثر در کسب و کار هستید، حتما درج آگهی و تبلیغات در اینترنت و در سایت (سودایران) را امتحان کنید. درج آگهی رایگان موثر و انتخاب گروه بندی و شهر و استان مناسب: انتخاب گروه بنید مناسب و شهر و استان مناسب برای ثبت تبلیغات پربازده مهم و ضروری است. اگر گروه بندی نامناسبی برای تبلیغ خودتان انتخاب کنید، مثل این می ماند که آگهی شما اصلا دیده نشود. اگر آگهی شما می تواند در گروههای مختلفی قرار گیرد، چند آگهی ثبت نمائید و هر آگهی را در گروه مد نظر خودتان قرار دهید. برای شهر و استان هم به همین ترتیب است. اگر در تهران فعالیت دارید و مشتریان شما هم ساکن تهران هستند، استان و شهر تهران را انتخاب کنید. اگر محصول یا خدمات شما در تمامی شهرهای استان تهران می تواند مشتری داشته باشد، آگهی های متعددی ثبت نموده و برای هر آگهی یک شهر را انتخاب کنید. به صورت کلی می توان گفت که برای نتیجه گرفتن و افزایش اثر بخشی تبلیغات اینترنتی خودتان، تنها به یک اگهی اکتفا نکنید و آگهی های متعددی ثبت نمائید.

سایت های نیازمندی زیادی مانند سایت (سودایران) به صورت رایگان وجود دارد و شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای آگهی رایگان خودتان را ثبت نموده و مشتری جذب کنید. درج آگهی و تبلیغات در اینترنت به نسبت سایر انواع تبلیغات و سایر انواع روشهای بازاریابی به صرفه تر و موثر تر است. آگهی های اینترنتی در کل کشور دیده می شود. آگهی شما و بازاریابی شما منحصر به محل سکونت شما نخواهد شد. حتی ممکن است شما مثلا خودتان ساکن کرج باشید و مشتریان شما علاوه بر کرج در تهران هم ساکن باشند. در این حالت، با درج اگهی رایگان در اینترنت به راحتی می توانید کالا و خدمات خودتان را به خوبی معرفی کنید. حتی اگر در همان شهر خودتان هم فعالیت داشته باشید، آگهی اینترنتی کل شهر شما را پوشش خواهد داد. در حالیکه اگر با استفاده از سایر انواع تبلیغات بخواهید در کل شهر خودتان تبلیغ کنید هزینه زیادی را باید صرف کنید.
عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید. در عنوان آگهی خودتان مهمترین ویژگیهای کالا و خدمات خودتان را بنویسید. عنوان آگهی را تا جایی که امکان دارد کامل بنویسید. اگر عنوان آگهی را خوب بنویسید، کاربران از بین آگهی های مشابه با آگهی شما بر روی اگهی شما کلیک خواهند کرد.
اگر ساکن شهر دیگری غیر از تهران هستید، در عنوان اگهی اسم شهر خودتان را ذکر کنید. مثلا بنویسید "فروش آپارتمان 200 متری در تبریز". کاربرانی که ساکن تهران نیستند حین جستجو در گوگل اسم شهر خودشان را هم وارد می کنند. بنابراین اگر در عنوان آگهی اسم شهر خودتان را ذکر کنید، آگهی شما شانس بیشتری برای دیده شدن دارد.
مهمترین ویژگی و مزیتهای کالا و خدمات خودتان را در عنوان آگهی ارائه دهید. بارزترین ویژگی کالا و خدمات خودتان را در عنوان آگهی ارائه کنید. بهترین ویژگی ای که کالا و خدمات شما را متمایز و برجسته می کند در عنوان اگهی ارائه نمائید.

عنوان و متن هر کدام از آگهی های خودتان را برای همان آگهی و تبلیغات بنویسید. از کپی کردن آگهی از سایتی به سایت دیگر پرهیز کنید. متاسفانه بسیاری از شرکتها کارمندانی را استخدام می کنند و تعداد مشخصی آگهی برای آنها تعریف می نمایند تا در همه ی سایتهای تبلیغاتی ثبت کنند. یا از نرم افزارهای ثبت آگهی اتوماتیک استفاده می کنند. مطمئن باشید به این ترتیب تبلیغات اینترنتی نتیجه نمی دهد. گوگل و سایر موتورهای جستجو روز به روز هوشمندتر شده و مطالب و آگهی های کپی شده را تشخیص می دهند. مطالب کپی شده از نظر گوگل و موتورهای جستجو ارزش چندانی نداشته و در نتایج جستجوی آن نمایش داده نمی شود. بنابراین با کپی کردن آگهی از سایتی به سایت دیگر به ندرت می توان نتیجه گرفت. تبلیغات در اینترنت پوشش بسیار گسترده ای دارد. حتی اگر می خواهید کالا و خدمات خودتان را در کشورهای خارجی به فروش برسانید و مشتریان شما در ایران نیستند نیز این نوع تبلیغات جواب می دهد. اگر ساکن تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران هستید هم می توانید کالا و خدمات خودتان را در هر جای کشور به فروش برسانید. به محض اینکه آگهی شما تایید شود تمام افراد کشور و تمامی افراد روی کره زمین قادر به مشاهده آگهی شما بوده و می توانند یکی از مشتریان شما باشند. تبلیغات در اینترنت با سرعت بالایی انجام می گیرد. شما در روزنامه یا مجله آگهی بدهید حداقل یک روز کاری وقت لازم دارد تا تبلیغ شما منتشر گردد. تبلیغات شما در اینترنت حداکثر طی دو یا سه ساعت تایید شده و منتشر خواهد شد. برای افرادی که در کار املاک فعالیت دارند این سرعت بسیار مهم است. چون اگر فایل خودشان را زود به فروش نرسانند ممکن است یک مشاور املاک دیگر این کار را انجام داده و پورسانت را دریافت کند. برای بسیاری از مشاغل دیگر هم سرعت در انتشار اگهی و تبلیغ ممکن است مهم باشد و این امر تنها با تبلیغات اینترنتی مقدور است. تبلیغات در اینترنت 24 ساعته و 7 روز هفته برای شما کار می کند. تبلیغات اینترنتی را ممکن است یکی از مشتریان شما نصفه های شب وقتی شما خواب هستید ببیند و فردای آن شب با شما تماس بگیرد.
برای ثبت تبلیغات موفق در اینترنت در مرحله اول باید عنوان آگهی خودتان را خوب و مناسب انتخاب نمائید. در عنوان آگهی کلماتی مانند رایگان، تضمینی، قیمت مناسب، ارزان و ... را به کار ببرید تا بازدهی آگهی شما بیشتر شود. عنوان آگهی باید جذاب باشد تا کاربران ترغیب شوند بر روی آن کلیک کنند. عنوان آگهی از طرفی باید گویا و واضح باشد و کاربر وقتی آگهی شما را دید سریع متوجه شود در چه زمینه ای است. کاربران بر روی عنوانهای گنگ مانند "فروش ارزان" که مشخص نیست برای چه کالا یا محصولی است کلیک نمی کنند. عنوان آگهی دروازه ورود به تبلیغ شما است. اگر خوب و مناسب انتخاب شده باشد، در افزایش بازدهی آگهی های شما بسیار موثر است. در عنوان آگهی مهمترین کلمات کلیدی خودتان را جای دهید. مثلا اگر در زمینه تهیه غذا فعالیت دارید، در عنوان آگهی کلمه تهیه غذا و شهر محل کار و اگر در شهرهای بزرگ فعالیت دارید حتی محله را هم بنویسید. مثلا عنوان "تهیه غذا و کترینگ در تهران ونک و ده ونک با قیمت مناسب" می تواند مناسب باشد.
اگر می خواهید آگهی اینترنتی رایگان و یا ویژه برای شما بازدهی بالایی داشته باشد و فروش شما را بیشتر کرده و درآمدتان را افزایش دهد، آن را جدی بگیرید. برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی حداق این سه مقاله را بخوانید. مقاله اول در زمینه چگونگی انتخاب عنوان مناسب برای آگهی های خودتان است. یک آگهی موفق عنوان جذابی دارد مطالعه کنید: هشت عنوان موثر برای تبلیغات موفق). دومین مقاله در زمینه نحوه نوشتن متن آگهی است. بی شک برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی حتما باید متن آگهی را خوب بنویسید. پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید. در ادامه حتما می دانید که گوگل در اینترنت بسیار مهم است. قرار گرفتن آگهی شما در صفحه اول گوگل برای عبارتهای کلیدی مرتبط با کالا و خدماتتتان یعنی سرازیر شدن مشتری به سمت شما. پس مطالعه مقاله تبلیغات موفق گوگل را از دست ندهید. در همین سایت سودایران تبلیغات اینترنتی خودتان را به صورت رایگان درج نمائید و بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. برای درج اگهی اینترنتی در سودایران که تا مرداد 96 نزدیک 120000 آگهی ثبت شده دارد بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان در بالای همین صفحه کلیک کنید. تبلیغات اینترنتی را با وجود رایگان بودن آن جدی بگیرید تا بیشترین تاثیر را در کسب و کار شما داشته باشد. برای حصول بازدهی بیشتر می توانید تبلیغات خودتان را ویژه کنید.
حین ثبت اگهی گروه و زیر گروه آگهی را انتخاب کنید، عنوان و متن اگهی را بنویسید و استان و شهر خودتان را انتخاب کنید. در ادامه ثبت آگهی را بزنید. سپس می توانید آگهی جدیدی را درج کنید و یا برای همان آگهی عکس و کلمات کلیدی انتخاب نمائید. در مرحله بعد، در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. آگهی های ویژه در صفحه اصلی سایت سودایران و در صفحات داخلی آن هم بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده خواهند شد. تبلیغات اینترنتی رایگان هم در همین سایت بازدهی دارد ولی برای افزایش بازدهی تبلیغات خودتان می توانید ان را ویژه کنید. تعداد آگهی های خودتان را افزایش دهید و خودتان را به یکی دو آگهی محدود نکنید. متن آگهی های خودتان را کامل و قانع کننده بنویسید و عنوان آگهی را جذاب. انتخاب عکس بازدهی تبلیغات اینترنتی شما را افزایش می دهد. بسیاری از افراد از طریق گوگل عکسها را جستجو می کنند و اگر تبلیغات شما عکس و تصویر داشته باشد در نتایج جستجوی عکس گوگل هم شانس نمایش دارد و بازدید کننده بیشتری خواهد داشت. برای نتیجه گرفتن از تبلیغات اینترنتی باید برای آن وقت بگذارید و آگهی های خودتان را بنویسید و تایپ کنید. کپی کردن آگهی ها فایده ای ندارد و در نتایج گوگل نمایش داده نخواهد شد.

با توجه به مطالب ارئه شده، ثبت تبلیغات در اینترنت مزایای زیادی به نسبت سایر انواع روشهای بازاریابی و جذب مشتری دیگر دارد و با این روش می توانید مشتری های زیادی جذب کنید. البته باید تبلیغ خودتان را خوب بنویسید و مداومت داشته باشید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


چگونه بازدید آگهی و تبلیغ اینترنتی را افزایش دهیم؟

دانلود رایگان کتاب تبلیغات اینترنتی موفق و پرفروش


بهترین راهکارها برای افزایش تاثیر آگهی رایگان

منبع: سودایران

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.