ثبت آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی پربیننده و پربازدید در سایت معتبر

چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت 15:49

اگر قصد ثبت آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی پربیننده و پربازدید در سایت معتبر را دارید ادامه این مطلب را بخوانید. اگر قصد دارید کسب و کار خودتان را در مشهد، تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و یا هر جای دیگر ایران با درج تبلیغات اینترنتی در سایت معتبر تبلیغاتی رونق ببخشید ....
اگر در مشهد خانه، آپارتمان، ماشین، خودرو و ... برای فروش دارید ...
در هر صورت، آگهی و تبلیغات خودتان را در سایت (
سودایران) ثبت نمائید.
سایت سودایران بازدید بالایی دارد و تا سال 96 بیش از 110000 آگهی ثبت شده دارد.
این وب سایت از نظر گوگل بهینه بوده و برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی در مشهد و کل کشور بیشترین بازدهی را دارد.
دانلود رایگان: دانلود رایگان کتاب تبلیغات اینترنتی موفق و پرفروش
باید آگهی خودتان را خوب و اثر بخش بنویسید. در مرحله اول باید عنوان مناسبی برای آگهی انتخاب نمائید. از بین آگهی های مخنلف وقتی که کاربر آگهی شما را می بیند باید متوجه شود که آگهی و تبلیغ شما در چه زمینه ای است. از انتخاب عنوانهای کلی و گنگ اجتناب کنید. علاوه براین آگهی شما باید عنوان جذابی هم داشته باشد. به این معنی که از بین آگهی های مشابه با آگهی شما، کاربر باید ترجیح دهد بر روی آگهی شما کلیک کند. متن آگهی را هم باید قانع کننده و خوب بنویسید. در متن آگهی مزایای کالا و خدمات خودتان را بنویسید. بنویسید که مشتری احتمالی شما با خرید کالا و یا خدمات شما چه مزایایی را دریافت می کند و چه خدمات پس از فروش و ضمانتهایی برای آن وجود دارد. در متن آگهی توضیحات کاملی ارائه دهید و از محصول یا لوازم فروشی خودتان عکسهای مناسبی هم قرار دهید.
عنوان آگهی خودتان را مناسب انتخاب کنید. در عنوان آگهی از کلمات کلیدی و عبارتهایی استفاده کنید که کاربران برای جستجوی خدمات و کالاهای مورد نظرشان از آنها استفاده می کنند. در عنوان آگهی اسم شهر خودتان را ذکر کنید. اگر در محله خاصی فعالیت دارید و خدماتی را ارائه می کنید اسم محله خودتان را هم در عنوان آگهی ارائه کنید. خودتان را جای مشتریانتان بذارید. اگر مشتریان شما بخواهند از خدمات شما استفاده کنند از چه عبارتهایی برای جستجو استفاده می کنند. همان عبارتها را برای عنوان آگهی انتخاب نمائید.
آگهی و تبلیغات خودتان را به صورت مداوم به روز رسانی کنید. با به روز رسانی آگهی ها و تبلیغات خودتان؛ تاریخی که در جزئیات آگهی شما به کاربر نشان داده می شود نیز به روز شده و کاربران از به روز بودن آگهی شما و از اینکه می توانند با شما تماس بگیرند مطمئن خواهند بود. در ضمن آگهی های به روز شده در بین آگهی های رایگان بالاتر نمایش داده شده و بیشتر دیده خواهند شد.
 تمام هزینه های لازم برای استفاده از کالا و خدمات را به طور کامل بنویسید. در بسیار از اوقات بازدید کننده آگهی شما به دلیل نامشخص بودن قیمتها تماس نمی گیرد. در ضمن، اگر قیمت کالا و خدمات شما خوب و ارزان است، بیان آن مزیت کالا و خدمات شما را نشان می دهد و احتمال تماس را بالا می برد. به مشتریان بگویید که این محصولات و خدمات کدام مشکل آنها را حل می کند و چه مزایایی برای آنها دارد.
به آگهی های خودتان لینک بدهید: ممکن است این مطلب را از متخصصان سئو شنیده باشید که هر چه تعداد لینکهایی که به یک صفحه از یک سایت داده می شود بیشتر باشد، اعتبار آن صفحه از نظر گوگل بیشتر بوده و در نتایج جستجوی گوگل، صفحه مزبور در جایگاه بالاتر و بهتری نمایش داده می شود. اگر می خواهید آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل در جایگاه بهتری قرار بگیرد از سایت و وبلاگ خودتان و یا از شبکه های اجتماعی و فروم ها و انجمن ها به آگهی یا آگهی های خودتان لینک بدهید.گروه بندی مناسب برای آگهی های خودتان انتخاب کنید: با انتخاب گروه بندی مناسب برای آگهی و تبلیغ خودتان، تبلیغات شما در زیر مجموعه ای از آگهی ها قرار می گیرد که مرتبط با خدمات یا محصولات شما بوده و در نتیجه بازخورد بیشتری هم برای شما خواهد داشت. به عنوان مثال، در صورتیکه آگهی مرتبط با فروش آپارتمان را در زیر گروه "ویلا" ثبت نمائید، هم از نظر گوگل اهمیت کمتری خواهد داشت و در نتایج جستجوی آن در جایگاه پایینتری قرار خواهد گرفت و هم کاربران کمتری آگهی شما را مشاهده خواهند کرد.
اگر می خواهید در تهران و استان تهران و یا هر جای ایران تبلیغات اینترنتی رایگان و یا ویژه موفقی داشته باشید، در مرحله اول باید تبلیغات خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید مانند همین سایت (سودایران) ثبت کنید. تبلیغات اینترنتی به نسبت همه ی انواع آگهی و تبلیغات دیگر پربازده تر و به صرفه تر است. با ثبت اگهی در سایت سودایران تبلیغات شما نه تنها در کل تهران بلکه در کل ایران قابل مشاهده خواهد بود. به عنوان مثال شما اگر لوازم یدکی خودرو به فروش می رسانید از کل ایران می توانید مشتری داشته باشید. بنابراین با ثبت آگهی در سایت سودایران و با درج تبلیغات اینترنتی در تهران می توانید از کل کشور مشتری جذب کنید. چه نوع تبلیغات دیگری این گستردگی را دارد. یا به عنوان مثال اگر خدمات سرویس کولر یا پکیج در محدوده سیدخندان را انجام می دهید با ذکر کلمه سید خندان در عنوان آگهی خودتان افرادی که در آن محدوده ساکن هستند به راحتی از طریق گوگل تبلیغات شما را پیدا کرده و با شما در تماس خواهند بود. خلاصه اینکه تبلیغات اینترنتی هم برای جذب مشتری از کل کشور و هم برای جذب مشتری حتی در یک محله می تواند مفید باشد. در صورت امکان تبلیغات خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. عنوان آگهی های خودتان را خوب و جذاب بنویسید. از عنوان های کلی پرهیز کنید. مثلا عنوان آگهی "فروش فوری" مناسب نیست. ولی "فروش فوری آپارتمان دو خواب در ونک با قیمت مناسب" خیلی خوب است. کاربرا باید با توجه به عنوان آگهی متوجه شود متن آگهی در چه زمینه ای است. برای داشتن تبلیغات اینترنتی موفق در تهران متن آگهی خودتان را هم خوب و کامل بنویسید. میزان فروش تبلیغات شما نسبت مستقیم با تعداد حقایقی دارد که در متن آگهی ارائه می کنید. مهمتر از همه ی موارد ذکر شده، تبلیغات خودتان را برای گوگل و همچنین کاربران بهینه بنویسید. حتما این مقاله را در زمینه تبلیغات موفق گوگل مطالعه کنید.
آگهی های تکراری از نظر گوگل ارزشی ندارد و برای شما مشتری جذب نمی کند. راهکار دیگری که برای موفقیت در تبلیغ دارید این است که آگهی خودتان را با پرداخت هزینه مناسبی ویژه کنید. برای مشاهده هزینه و تعرفه ثبت تبلیغات در سایت (سودایران) بر روی عبارت تعرفه تبلیغات اینترنتی کلیک نمائید. آگهی های ویژه بالاتر از آگهی ها و تبلیغات رایگان نمایش داده می شود و بیشتر در معرض دید کاربران قرار دارد. آگهی های ویژه از نظر کاربران هم اعتبار بالاتری دارد و در جذب مشتری و بازدید کننده هم موثرتر می باشد. با ثبت آگهی ویزه در سایت سودایران می توانید به سایت یا وبلاگ خودتان هم لینک بدهید و اعتبار آن را نزد گوگل افزایش دهید. با توجه به مطالب گفته شده، برای موفقیت در تبلیغات باید زمان بذارید و هزینه هم صرف کنید. هر دو مورد برای موفقیت در تبلیغ می تواند موثر باشد و شما می توانید از هر دو عامل و یا از هر کدام از انها به تنهایی استفاده نمائید.
تمامی این مطالب به شرطی درست خواهد بود که تبلیغات در اینترنت را جدی بگیرید. بسیاری از شرکتهای بزرگ برای ثبت تبلیغات در اینترنت کارمند دارند. این یعنی اینکه اهمیت این نوع تبلیغ را درک کرده اند. ولی متاسفانه اصول را بعضی از این کارمندها خوب بلد نیستند و به صورت مداوم آگهی کپی می کنند. به هر حال، اگر کسب و کار شما آنقدر بزرگ نیست که لازم باشد برای ثبت تبلیغات در اینترنت کارمند داشته باشید، حداقل خودتان آگهی اینترنتی را جدی بگیرید و برای نوشتن متن آگهی های خودتان وقت بگذارید.
- انتخاب عکس برای آگهی های خودتان، علاوه بر اینکه مزیتی که در مورد قبل گفته شد را دارد، باعث می شود کاربرانی که در گوگل از طریق عکس جستجو انجام می دهند هم تبلیغ شما را ببینند.
عنوان آگهی و عکسی که برای آگهی خودتان انتخاب می کنید مانند دروازه ورود آگهی شماست. هر چه عنوان بهتر نوشته شده باشد و عکس جذابتر باشد در افزایش بازدید آگهی شما موثر تر است.
عنوانهای کلی مانند "فروش فوری" ، "فروش تضمینی" و .... مناسب نیست. مهمترین کلمات کلیدی مرتبط با کالا و خدمات خودتان را در عنوان آگهی بگنجانید و در عین حال عنوان را جذاب بنویسید.
اگر در کار شما تضمینی وجود دارد کلمه تضمینی را در عنوان آگهی ارائه دهید، اگر بخش از خدمات رایگان است و یا خدمات پس از فروش دارید، در عنوان آگهی این مزیت را حتما بیان کنید.
اگر ساکن تهران نیستید و یا تبلیغ شما برای ارائه کالا و خدمات در شهر خاصی است حتما در عنوان آگهی اسم شهر مورد نظر را ارائه کنید تا افراد ساکن آن شهر آگهی شما را پیدا کنند.

برای افزایش بازدید آگهی ها و تبلیغات اینترنتی خودتان در مرحله اول سعی کنید به آگهی های خودتان لینک بدهید در ادامه متن آگهی های خودتان را به تدریج کاملتر کنید و آگهی های بیشتری ثبت نمائید. برای اگهی های خودتان عکس و کلمات کلیدی انتخاب کنید و تبلیغات خودتان را برای گوگل بهینه بنویسید و از انباشت کلمات کلیدی در متن آگهی و کارهای غیر طبیعی اجتناب نمائید. در نهایت برای افزایش بازدید تبلیغات خودتان در سودایران می توانید تبلیغات خودتان را ویژه کنید.
هر از چند گاهی متن آگهی و تبلیغات خودتان را ویرایش کنید و آن را تکمیل تر و کاملتر کنید. همین کار به روز رسانی و کاملتر کردن متن آگهی از نظر گوگل خوشایند است و اعتبار آگهی های شما بیشتر می شود. در ضمن متن آگهی کاملتر از نظر کاربران هم متقاعد کننده تر بوده و تماسهای شما را افزایش می دهد.

منبع: سودایران

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.