X
تبلیغات
زولا

چگونه آگهی تدریس خصوصی موفق و پربازده ثبت کنیم؟

سه‌شنبه 3 بهمن 1396 ساعت 16:55

اگر می خواهید آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موفق و پربازده داشته باشید و با استفاده از آگهی تدریس خصوصی تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید و درامد بیشتری بدست آورید ادامه این مطلب را بخوانید.

برای داشتن تبلیغات تدریس خصوصی موفق در مرحله اول باید آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید ثبت نمائید. اگر تبلیغات شما در یک سایت با بازدید کم ثبت شود انگار در یک جزیره دور افتاده که گذر کسی به آنجا نمی افتد تبلیغات درج کرده اید. بنابراین هر چه آگهی خودتان را خوب هم بنویسید باز هم بازدهی زیادی نخواهد داشت. پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران سایت www.iranmodares.com است که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی فعالیت دارد. با ثبت آگهی در این وب سایت تبلیغ شما در زیر دامنه مرتبط با ان که صرفا آگهی های تدریس خصوصی را نمایش می دهد و آدرس آن http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php است هم نمایش داده خواهد شد. در ایران مدرس به صورت کاملا رایگان می توانید تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را ثبت کنید و از شما انتظار پرداخت وجه وجود ندارد. اما اگر خودتان تمایل داشته باشید می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید و آن را بیشتر در معرض دید متقاضیان تدریس خصوصی قرار دهید. در ایران مدرس، آگهی های تدریس ویژه علاوه بر صفحه اصلی و بخش تدریس خصوصی به تناسب موضوع در کنار بیش از هزاران مطلب آموزشی، تست کنکور، سوالات امتحانی، جزوات آموزشی و ... هم نمایش داده خواهد شد.

برای داشتن تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی موثر علاوه بر اینکه سعی می کنید آگهی خودتان را در یک سایت معتبر ثبت کنید آگهی را هم باید خوب بنویسید. متن آگهی شما باید خوب و قانع کننده نوشته شود. مطالعه مقاله نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی برای جذب شاگرد بیشتر یا 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده در این زمینه کاملا مفید است. اگر متن تبلیغات تدریس شما قانع کننده نباشد افراد مختلف متن آگهی شما را مشاهده خواهند کرد ولی با شما تماس نمی گیرند. در متن آگهی تدریس خصوصی خودتان به صورت کامل در رابطه با رزومه کاری، افتخاراتی که در زمان تحصیل کسب کرده اید، دانشگاهها و مدارسی که قبلا تدریس کرده اید و ... توضیح دهید. هر چه بیشتر توضیح دهید احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. برای مطالعه در زمینه نحوه ثبت تبلیغات اینترنتی موفق به صورت کلی مطالعه مقاله چگونه تبلیغات رایگان اینترنتی پربیننده داشته باشیم هم می تواند مفید باشد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.