X
تبلیغات
زولا

بهترین سایتهای تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی آموزش و تدریس

یکشنبه 27 اسفند 1396 ساعت 10:33

در این بخش تعدادی از بهترین سایتهای تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی آموزش و تدریس، تدریس خصوصی، اگهی انواع آموزش از ابتدایی تا دانشگاه و .... معرفی می گردد. اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و یا در زمینه انواع آموزش های مختلف؛ آموزش فنی و حرفه ای، حسابداری، هنرستان، زبان، ریاضی، فیزیک، خیاطی، موسیقی، ورزش و .... فعالیت دارید و یا گروه آموزشی و آموزشگاه دارید .... در هر صورت، ثبت آگهی و تبلیغات در سایتهای زیر می تواند برای جذب تعداد شاگرد بیشتر و کسب درامد بالاتر کاملا موثر باشد.

1-      سایت ایران مدرس www.IranModares.com : بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. تا سال 97 حدود 18000 مدرس ثبت نامی دارد. ثبت آگهی تدریس در آن رایگان بوده و به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس و آموزش فعالیت دارد. در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید تا در بهترین جایگاه نمایش داده شود. در این سایت هزاران جزوه آموزشی و سوال امتحانی، مقالات آموزشی و .... هم ثبت شده است. اگر آگهی خودتان را ویژه کنید، در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد (علاوه بر صفحه اصلی سایت و بخش تدریس خصوصی). اگر می خواهید کسب و کار خودتان را در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل و یا هر نوع آموزش دیگری رونق ببخشید فرصت ثبت آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید.

2-      سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com : اگر ریاضی درس می دهید و یا آموزشگاه و گروه آموزشی در زمینه تدریس ریاضی دارید ... اگر می خواهید در زمینه ریاضیات کنکور، دانشگاهی، هندسه، جبر و احتمال و .... فعالیت داشته باشید در هر صورت می توانید به سایت تدریس ریاضی که به صورت تخصصی فقط در زمینه آگهی تدریس ریاضی فعالیت دارد مراجعه نمائید. مشابه سایت تدریس ریاضی در ایران وجود ندارد. سایت بسیار خوبی است و برای عبارتهایی مانند تدریس ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی  و... در صفحه اول گوگل قرار دارد. در گوگل عبارت تدریس ریاضی را سرچ کنید تا این سایت را در صفحه اول ببینید.

3-      سایت ایران کنکور www.IranKonkur.com : اگر در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس کنکوری فعالیت دارید .... اگر آموزشگاه کنکور دارید و یا می خواهید در زمینه مشاوره کنکور و انتخاب رشته فعالیت کنید .... اگر کتاب و جزوه، سی دی و دی وی دی و .... برای فروش دارید .... به هر حال سایت ایران کنکور را از دست ندهید. برای تدریس دروس کنکوری، زیست کنکور و ریاضی و فیزیک کنکور و .... ثبت تبلیغ در ایران کنکور می تواند کاملا برای شما مفید و موثر باشد.

4-      سایت ایستگاه برق www.IstgaheBargh.com : شاید به نظر برسد سایت ایستگاه برق هیچ ربطی به آموزش و تدریس خصوصی ندارد. ولی به هر حال در این سایت هم بخشی برای ثبت آگهی های مرتبط با تدریس دروس مهندسی برق و برق صنعتی، نرم افزارهای برق، کنکور برق و .... در نظر گرفته شده است. اگر در این زمینه فعالیت دارید، علاوه بر سایت ایران مدرس در ایستگاه برق هم می توانید تبلیغ خودتان را ثبت کنید. برای فعالیت در زمینه کنکور برق و تدریس برق کنکور هم ایران کنکور و هم این سایت مناسب است. ایستگاه برق به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات برق و از جمله تدریس دروس برق فعالیت دارد.

5-      سایت سودایران www.soodiran.com : یکی از بهترین سایتهای آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی است. در این سایت در هر زمینه ای می توانید تبلیغات خودتان را ثبت کنید. یک گروه کلی به اسم آموزش دارد و زیر گروههای آن شامل تدریس خصوصی، آموزش زبان، تدریس کنکور، آموزش فنی و حرفه ای، آموزش موسیقی، رشته های هنری و .... است. اگر بخواهید در زمینه خدمات آموزشی تبلیغ درج کنید در این سایت هم می توانید آگهی خودتان را ثبت نمائید. درج آگهی در سودایران هم رایگا است. البته در صورت تمایل می توانید تبلیغ خودتان را ویژه کنید تا بیشتر دیده شود. مطالعه مقاله تبلیغات اینترنتی پربیننده با به خدمت گرفتن گوگل می تواند به افزایش بازدهی آگهی و تبلیغات شما در اینترنت کمک زیادی بکند.

در این بخش تعدادی از بهترین سایتهای تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی آموزش و تدریس معرفی شد. اگر در زمینه آموزش و تدریس و خدمات آموزشی فعالیت دارید درج تبلیغ در این سایتها می تواند کاملا مفید و موثر باشد. البته آگهی تکراری و کپی شده درج نکنید و برای نوشتن آگهی های خودتان وقت بگذارید. اگر می خواهید در زمینه تبلیغات آموزش و تدریس خصوصی و آگهی اینترنتی آموزشی موفق باشید مطالعه مقاله چگونه در آگهی اینترنتی موفق باشیم و بیشتر بفروشیم؟ یا 10 راهکار برای ثبت آگهی تدریس بهینه از نظر گوگل و جذب شاگرد بیشتر هم می تواند مفید باشد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.