چگونه تبلیغات اینترنتی رایگان پرفروش و پربیننده ثبت کنیم؟

یکشنبه 19 فروردین 1397 ساعت 09:50

در این بخش توضیحاتی در رابطه با نحوه ثبت تبلیغات اینترنتی پرفروش و پربیننده ارائه می گردد. برای اینکه تبلیغات پرفروش داشته باشید و مشتریان زیادی را جذب نمائید در مرحله اول بای آگهی خودتان را در یک سایت پربازدید و پربیننده که برای زمینه کاری شما مناسب است ثبت کنید. به عنوان مثال اگر در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل فعالیت دارید درج تبلیغ در سایت www.IranModares.com برای شما مناسب است. چرا که این سایت به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس فعالیت دارد و برای عبارتهای تدریس خصوصی از نظر گوگل بهینه است. به صورت کلی، اگر برای زمینه کاری شما یک سایت تخصصی تبلیغاتی وجود داشته باشد به نسبت سایتهای عمومی آگهی اینترنتی احتمالا درج تبلیغ در آن بازدهی بیشتری خواهد داشت. به عنوان یک مثال دیگر اگر در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارید سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com برای تبلیغات شما گزینه خوبی است. اگر معلم ریاضی هستید این سایت دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید. چون فقط آگهی های مرتبط با آموزش ریاضی را پذیرش می کند و کاملا تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

اگر در زمینه آموزش و تدریس دروس کنکوری، مشاوره کنکور، انتخاب رشته و .... فعالیت می کنید سایت www.Irankonkur.com را برای آگهی خودتان در نظر داشته باشید. البته سایتهای ایران مدرس و تدریس ریاضی هم برای تبلیغ در زمینه تدریس دروس کنکوری مناسب هستند ولی به هر حال سایت ایران کنکور هم تخصصی در این زمینه کار کرده است. اگر بخواهیم کمی از بحث های آموزشی دور شویم در زمینه برق صنعتی و خدمات و لوازم برقی و .... سایت www.IstgaheBargh.com می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. هدف از ارائه این مثالها این است که نشان دهیم برای هر زمینه کاری ای سایت تخصصی تبلیغات آن را اگر بتوانید پیدا کنید بسیار می تواند مفید باشد. چنانچه زمینه کاری شما به گونه ای است که مرتبط با هیچ کدام از موارد بالا نیست در سایت www.soodiran.com که در هر زمینه ای آگهی و تبلیغات را پذیرش می کند آگهی ثبت کنید. سودایران در تمامی زمینه ها گروه بندی دارد و سایت معتبر و خوبی برای ثبت تبلیغات در اینترنت و آگهی اینترنتی است.

علاوه بر انتخاب سایت مناسب برای درج آگهی پربیننده و پرفروش، پارامترهای دیگری هم مهم هستند. با مطالعه مقالات زیر می توانید در این زمینه اطلاعات خوبی را بدست آورید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.